[3137,2]
225534

Avtor: Urban Kolman
11. 5. 2024, 17.06

Benjamin Šeško zaradi prehlada ni začel obračuna 33. kroga nemškega prvenstva. Po tem, ko je prvi polčas v Leipzigu dobil gostujoči Werder, je slovenski napadalec vstopil na začetku drugega in po petnajstih minutah igre izenačil tekmo. Po lepo odloženi žogi Mohameda Simakana je dvajsetletnik to poslal v zgornji kot gola.

To je bil že trinajsti zadetek Šeška v nemškem prvenstvu. Zadel je že na šesti zaporedni tekmi.

Srečanje se je končalo z izidom 1:1. Biki ostajajo na četrtem mestu in imajo 4 točke več od Borussie Dortmund.

Video is not available for your country.

Video, foto: Šport TV

1

Matej R. Mavrič: “V Sloveniji imamo talentirane igralce in trenerje, dajmo jim priložnost” (VIDEO)...Več

2

Studio ŠTV: Leverkusen je najlepša nogometna zgodba letošnje sezone (VIDEO)...Več