[3]
225777

Zoran Martić pred tekmo s Šenčurjem: “Polfinalni niz bo odvisen od našega odnosa do tekmecev“

Avtor: Šport TV
14. 5. 2024, 11.46

V sredo se bosta v drugem polfinalne obračunu Lige Nova KBM pomerila Šenčur in Cedevita Olimpija. Ljubljančani so v letošnji sezoni svoje navijače razočarali s slabimi rezultati. Kljub temu pa se v polfinale odpravljajo kot veliki favoriti.

V sredo bo na sporedu prva tekma drugega polfinalnega para Lige Nova KBM med Šenčurjem in Cedevito Olimpijo, ki si jo boste lahko ogledali tudi na naši televiziji. Košarkarji Gorenjske družbe so se v letošnji končnici že pomerili s klubom iz prestolnice. V četrtfinalu so z rezultatom 2:0 izločili Ilirijo. Zdaj pa jih čaka bistveno težji preizkus. Zmaji so bili za Gorenjce usodni že v lanskem polfinalu. Šenčurjani so redni del prvenstva končali na četrtem mestu. Druga tekma polfinalne serije bo na sporedu v nedeljo, prizorišče pa bo Hala Tivoli.

Trener Ljubljančanov Zoran Martić se zaveda, da nasprotnikov ne smejo podcenjevati: “Pred nami je ponovitev polfinalne serije iz minule sezone. GGD Šenčur je zasluženo premagal Ilirijo v četrtfinalu, navkljub dejstvu, da ni imel prednosti domačega igrišča. Naši tekmeci so pokazali, da so čvrsti in agresivni, ter da lahko imaš probleme, če jih podcenjuješ. Polfinalni niz bo zato odvisen od našega odnosa do tekmecev.”

”Pred nami je polfinalna serija državnega prvenstva z GGD Šenčurjem. Čaka nas zahtevno delo, saj so naši tekmeci dokazali, da gre za kvalitetno ekipo. Skušali se bomo čim bolje pripraviti na polfinalni niz, vemo, da je naš cilj, da naslov državnega prvaka ostane v Ljubljani. Vabim vse navijače, da se nam pridružijo na tekmah v končnici,” pa je pred začetkom polfinalne serije povedal slovenski reprezentant Gregor Glas.

Šenčur – Cedevita Olimpija v sredo ob 19.55 na Šport TV 1!

1

Gajser v Nemčiji z mojstrskim skokom kljuboval zakonom fizike (VIDEO)...Več

2

EMF EURO: Albanski vratar s čudežnimi obrambami mešal štrene slovenski reprezentanci (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Pancar se je do sedaj v razredu MXGP izkazal z odliko” (VIDEO)...Več

1

Bundesliga ponudila nov čudež: Po porazu s tremi, do zmage s štirimi goli za obstanek v ligi! (VIDEO)...Več

2

Bundesliga strelski raj za napadalce...Več

3

Milivoje Simeunović za Šport TV: “To je največja tekma v moji trenerski karieri”...Več