1:0 in 2:1 je bilo za Los Angeles premalo

27d Ljubljana - Hokejski večer v NHL se ni izšel za Los Angeles in Anžeta Kopitarja. Na gostovanju pri pri branilcu naslova St. Louis je LA po dveh zmagah izgubil z 2:5. Los Angeles je proti aktualnim prvakom lovil tretjo zaporedno zmago, a doživeli visok poraz. Toda Kopitar in drugi so ... Delo

Kopitar in druščina pri prvakih lovita tretjo zaporedno zmago

27d Preberite še: Siol.net

Anže Kopitar zadel za zmago nad Winnipeg Jets

29d Dvaintridesetletni Kopitar, tudi to sezono edini Slovenec v najmočnejši ligi na svetu, je v novi sezoni prvenstva NHL odigral osem tekem in skupaj zbral štiri gole in šest podaj. Ekipa24

#video Anže Kopitar odločil tekmo proti Winnipegu

29d Dvaintridesetletni Kopitar, tudi to sezono edini Slovenec v najmočnejši ligi na svetu, je v novi sezoni prvenstva NHL odigral osem tekem in skupaj zbral štiri gole in šest podaj. * Izidi: Winnipeg Jets - Los Angeles Kings 2:3 (Anže Kopitar: 1 gol, 3 streli v 21:18 minute za LA) Boston ... Dnevnik

Četrti gol Kopitarja Kraljem prinesel četrto zmago

29d Hokejisti Los Angelesa so v gosteh premagali Winnipeg s 3:2. Odločilni gol je na začetku zadnje tretjine dosegel Anže Kopitar. Kralji so imeli v 46. minuti prednost igralca več. Plošček je v napad pripeljal Drew Doughty, jo v pravem trenutku prepustil Anžetu Kopitarju, ki je v napadalno tretjino pridrsal z ... RTV Slovenija

Kopitar znova med najzaslužnejšimi za uspeh Kraljev

29d Ljubljana – Hokejisti moštva Los Angeles Kings so si priigrali še drugo zaporedno in skupno četrto zmago v tej sezoni NHL (ob petih porazih), potem ko so v gosteh s 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) strli odpor Winnipeg Jets. Med najzaslužnejšimi za uspeh Kraljev je bil znova slovenski zvezdnik Anže Kopitar, ... Delo

Los Angeles slavi Slovenca, Kopitar veliki junak kraljev #video

29d Hokejisti Los Angeles Kings so osrečili navijače z zmago na gostovanju pri moštvu Winnipeg Jets, s katero so si še popravili uvrstitev na lestvici. Anže Kopitar je zadel v polno v 46. minuti, ko je izkoristil igralca več na ledu. Mojstrsko se je otresel branilca Josha Morrisseyja, nato pa spretno ... Siol.net

Anže Kopitar in Kralji lovijo četrto zmago

29d Ponoči se bodo udarili z Winnipeg Jets, ki so lani v prvem krogu končnice položili orožje pred kasnejšimi prvaki, St. Louis Blues. Začetek nove sezone je za kanadsko moštvo toplo-hladen, po desetih tekmah imajo polovičen izkupiček zmag in porazov. V noči na sredo je na sporedu še osem tekem. Siol.net