Kopitarjevi Kralji SKRIVNOSTNI: Nov poraz zasenčila poškodba zvezdnika, čakajo ga dodatni pregledi (video)

36d Carolina je trenutno najboljša ekipa lige NHL, proti kraljem je zabeležila šesto zmago na sedmi tekmi. Eden ključnih mož ob zmagi je bil vratar Petr Mrazek, ki je zbral 31 obramb in vpisal 19. shutout v karieri. Njegov vratarski kolega pri Kings Jack Campbell je ustavil 21 strelov. Kopitar je ... Ekipa24

#video Kralji izgubili še proti Carolini

36d Carolina je trenutno najboljša ekipa lige NHL, proti kraljem je zabeležila šesto zmago na sedmi tekmi. Eden ključnih mož ob zmagi je bil vratar Petr Mrazek, ki je zbral 31 obramb in vpisal 19. shutout v karieri. Njegov vratarski kolega pri Kings Jack Campbell je ustavil 21 strelov. Kopitar je ... Dnevnik

Porazi se že kopičijo

36d Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL izgubili proti Carolini Hurricanes z 0:2. Za zmago moštva, ki domuje v Raleighu, sta zadela Martin Nečas v drugi tretjini in Teuvo Teravainen ob izteku tretje. Spletni hit Šport Papežev spodrsljaj na twitterju požel veliko navdušenja Slovenski zvezdnik Anže Kopitar in ... Žurnal24

Mrazek odbil vse poskuse Kraljev

36d Hokejisti Caroline so v gosteh premagali Los Angeles z 2:0. Junak tekme je bil Petr Mrazek, ki je zaustavil vseh 31 strelov. Odločilni trenutek je prišel v 25. minuti, ko je zadel Martin Necas. Nekaj sekund pred koncem je plošček v prazno mrežo spravil Sebastian Aho. Carolina je tako zmagovito ... RTV Slovenija

Nova ničla Kraljev, brez točke tudi Kopitar

36d Los Angeles – Hokejisti kluba Los Angeles Kings s slovenskim kapetanom Anžetom Kopitarjem na čelu ostajajo tudi po današnji tekmi v domačem Staples Centru pri le dveh zmagah. Tokrat so mora z 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) priznati premoč igralcem Caroline Hurricanes. Potem ko se je uvodna tretjina razpletla brez golov, ... Delo

Nov poraz Kraljev, Doughty po trku predčasno z ledu #video

36d Kralji so sezono začeli nekoliko manj prepričljivo, saj so na šestih tekmah zbrali le dve zmagi in štiri poraze. Edina zadetka na tekmi sta za moštvo Carolina Hurricanes dosegla Martin Necas, ki je zadel v peti minuti druge tretjine, in Teuvo Teravainen, ki je v polno zadel le nekaj sekund ... Siol.net

Anže Kopitar in Kralji lovijo tretjo zmago sezone

37d Kralji so sezono začeli nekoliko manj prepričljivo, v petih tekmah so zabeležili dve zmagi in tri poraze, ponoči pa imajo tako priložnost, da razmerje poravnajo. Obračun LA-ja in Caroline seveda ne bo edina tekma večera, na delu bodo še Montreal Canadiens, ki jih čaka spopad s Tampa Bay Lightning, pa ... Siol.net