Dončićevi someščani lovijo povišanje prednosti v velikem finalu

2dSiol.net

Dallas na krilih izjemnega Khudobina bitko za Stanleyja začeli z zmago

3d Za Tampo bo to šele tretji nastop v velikem finalu lige NHL, leta 2004 so njeni hokejisti šli do konca, leta 2015 so morali po šestih tekmah priznati premoč Chicagu. Dallas je štirikrat zaigral v finalu, leta 1999 zmagal, v letih 1981, 1991 in 2000 pa izgubil. V prejšnjem stoletju ... Siol.net

Začenja se bitka za Stanleyjev pokal, tako Tampa kot Dallas po enega že imata

Za Stanleyev pokal Dallas in Tampa

5d Za najprestižnejšo hokejsko lovoriko, Stanleyjev pokal, se bosta udarili ekipi Dallas Stars, ki je izločila Las Vegas, in Tampa Bay Lightning, ki je na šesti tekmi konferenčnega finala vzhoda z 2:1 po podaljšku premagala New York Islanders. Zadnji naslov prvakov lige NHL, ki ga je osvojila floridska ekipa nosi letnico ... Žurnal24

Tampa drugi finalist Stanleyjevega pokala

5d Za najprestižnejšo hokejsko lovoriko, Stanleyjev pokal, se bosta udarili ekipi Dallas Stars, ki je izločila Las Vegas, in Tampa Bay Lightning, ki je na šesti tekmi konferenčnega finala vzhoda z 2:1 po podaljšku premagala New York Islanders. Zadnji naslov prvakov lige NHL, ki ga je osvojila floridska ekipa nosi letnico ... Ekipa24

Cirelli v podaljšku popeljal Tampo v finale

5d V Ligi NHL sta znana oba finalista Stanleyjevega pokala. Dallasu so se pridružili še hokejisti Tampe Baya, ki so z 2:1 v podaljšku premagali New York Islanders in serijo dobili s 4:2 v zmagah. Oba finalista sta do zdaj Stanleyjev pokal dvignila po enkrat. Zvezde so bile najboljše pred 21 ... RTV Slovenija

Cirelli v podaljšku unovčil bravure Varlamova

5d Edmonton - V severnoameriški hokejski ligi NHL sta znana oba udeleženca velikega finala letošnje končnice. Za najprestižnejšo hokejsko lovoriko, Stanleyjev pokal, se bosta udarili ekipi Dallas Stars, ki je izločila Las Vegas, in Tampa Bay Lightning, ki je na šesti tekmi konferenčnega finala vzhoda z 2:1 po podaljšku premagala New ... Delo

Bo Tampa izkoristila drugi zaključni plošček?

6d Preberite še: Siol.net

New York se ne predaja

7d Hokejisti moštva New York Islanders so na peti tekmi finala vzhodne konference severnoameriške lige NHL premagali Tampa Bay Lightning po dveh podaljških z 2:1 in zaostanek znižali na 2:3 v zmagah. Ekipi v koronskem mehurčku v kanadskem Edmontonu igrata na štiri zmage. Jordan Eberle (@jeberle_7) in 2OT. That's game, y'all! ... Žurnal24

New York Islanders ostajajo v igri za Stanleyjev pokal

7d Junak dvoboja je bil Kanadčan Jordan Eberle, ki je New Yorku zmago zagotovil v 13. minuti drugega dodatnega dela. Pred tem je New York povedel v 16. minuti z golom še enega Kanadčana Ryana Pulocka, ki je izkoristil prednost igralca več na ledu. Za Tampo je v 24. minuti izenačil ... Ekipa24

New York zajema sapo in ogroža Tampo

7d Ljubljana - Hokejisti moštva New York Islanders so na peti tekmi finala vzhodne konference severnoameriške lige NHL premagali Tampa Bay po dveh podaljških z 2:1 in zaostanek znižali na 2:3 v zmagah. Ekipi v koronskem mehurčku v kanadskem Edmontonu igrata na štiri zmage. Junak dvoboja je bil Kanadčan Jordan Eberle, ... Delo

Islandersi po zmagi v 2. podaljšku ostajajo v igri

7d Hokejisti NY Islandersov so se izognili izpadu, v peti tekmi finala vzhoda Lige NHL so v drugem podaljšku premagali Tampo Bay 2:1. Otočani so tako izid v seriji znižali na 3:2. Odločilni trenutek je prišel v 93. minuti, ko sta v protinapad zdrvela dva hokejista New Yorka, Anders Lee je ... RTV Slovenija

Se bo Tampa v finalu pridružila Dallasu?

8d Preberite še: Siol.net

Dallas dokončno zlomil Vegas, po 20 letih v finalu za Stanleyev pokal

8d Triindvajsetletni ruski hokejist Gurjanov je zadel z igralcem več po 3:36 igre v podaljšku, z golom pa so zvezde, ki so pripravile preobrat, prišle do vstopnice za finale NHL. Joel Kiviranta je bil prav tako strelec z igralcem več, njegov zadetek pa je Dallasu, ki je zaostajal že z 0:2, ... Ekipa24

Dallas po podaljšku v boj za Stanleyjev pokal

8d Hokejisti Dallasa so prvi finalisti Lige NHL. Zvezde so v razburljivi peti tekmi v podaljšku ugnale Vegas s 3:2 in se bodo borile za Stanleyjev pokal prvič po letu 2000. Dallas je še deset minut pred koncem rednega dela zaostajal z 0:2. Za Vegas sta zadela Chandler Stephenson v 9. ... RTV Slovenija

Kar ni uspelo košarkarjem iz Dallasa, je hokejistom

8d Ljubljana - Hokejisti moštva Dallas Stars so se kot prvi uvrstili v letošnji veliki finale končnice NHL. V zaključnem dvoboju zahodne konference so s 4:1 v zmagah odpravili igralce kluba Vegas Golden Knights, v peti medsebojni tekmi so se veselili po podaljšku s 3:2 (0:1, 0:0, 2:1; 1:0). Čeprav so ... Delo

Bo Dallas izkoristil prvi zaključni plošček?

9d Preberite še: Siol.net

Tampa le še zmago oddaljena od velikega finala NHL

9d Najboljša ekipa vzhoda se bo v velikem finalu NHL za Stanleyjev pokal pomerila z najboljšo ekipo zahoda. O letošnjem lastniku prestižne lovorike bo prav tako odločil finalni obračun na štiri zmage. Po prvi tretjini brez zadetkov so otočani povedli v 32. minuti z zadetkom Brocka Nelsona. To je bil tudi ... Ekipa24

Bliskovit odgovor Strel, ki so le še korak od finala

9d Hokejisti Tampa Baya so premagali New York Islanderse s 4:1 in so le še zmago oddaljeni od svojega prvega velikega finala v Ligi NHL po letu 2015. Ključna je bila 12. minuta druge tretjine, ko so v 27 sekundah padli trije zadetki. Islandersi so povedli z golom Brocka Nelsona, a ... RTV Slovenija

Teksaške hokejske zvezde sijejo močno

10d Ljubljana - Hokejisti moštva Dallas Stars so v mehurčku v Edmontonu dobili četrto tekmo finala zahodne konference NHL proti Vegas Golden Knights z 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) in povedli s 3:1 v zmagah. Od velikega finala so oddaljeni le še eno zmago. V tekmi s slabim strelskim izkupičkom je ekipa ... Delo

Dallas le še zmago oddaljen od finala Stanleyjevega pokala

10d V tekmi s slabim strelskim izkupičkom je ekipa iz ameriške prestolnice igralništva v 28. minuti po golu Aleca Martineza celo povedla. Le štiri minute kasneje so Teksačani po zadetku Joeja Pavelskija izenačili, v zadnji minuti drugega dela pa je Jamie Benn Dallasu priigral zmago, saj se izid ni več spremenil. ... Ekipa24

Dallas na pragu prvega finala po 20 letih

10d Joe Pavelski in Jamie Benn sta zadela za zmago hokejistov Dallasa nad Vegasom, toda pravi junak tekme je bil ruski vratar Anton Hudobin, ki je zaustavil 32 od 33 strelov. Zvezde vodijo v seriji s 3:1 in za veliki finale potrebujejo le še eno zmago. Vsi goli so padli v ... RTV Slovenija