11d Anaheim – Ko so hokejisti Anaheima v trinajsti minuti sinočnjega obračuna lige NHL pred 17.473 gledalci v domači dvorani Honda Center vodili že s 3:0 proti Pittsbrughu, so bili domala vsi na tribunah prepričani, da bodo vendarle prekinili neslavni niz devetih zaporednih porazov, po katerem so tudi zdrsnili z mest, ... Delo

Kopitar streljal prazne naboje

12d Hokejisti Los Angeles Kings s slovenskim zvezdnikom Anžetom Kopitarjem so v severnoameriški ligi NHL na domačem ledu v Staples Centru doživeli nov poraz. Kar s 4:1 so bili boljši Ottawa Senators, za katere je Chris Tierney zadel dvakrat, gostujoči vratar Anders Nilsson pa je zbral 33 obramb. Po enkrat sta ... Žurnal24

Kopitar s Kralji še enkrat ostal praznih rok (VIDEO)

12d Los Angeles - Hokejisti Los Angeles Kings s slovenskim zvezdnikom Anžetom Kopitarjem so v severnoameriški ligi NHL na domačem ledu v Staples Centru doživeli nov poraz. Kar s 4:1 so bili boljši Ottawa Senators, za katere je Chris Tierney zadel dvakrat, gostujoči vratar Anders Nilsson pa je zbral 33 obramb. ... Delo

Kopitar s kralji doživel nov visok poraz

12d Po enkrat sta za goste, eno najslabših ekip vzhodne konference, ki so po zmagi nad Anaheimom v Kaliforniji slavili še drugič zapored, zadela še Bobby Ryan z igralcem več in Christian Wolanin. Za kralje, ki so izgubili štiri od zadnjih petih tekem, tokrat pa se je po 14 tekmah premora ... Dnevnik

Kralji izgubili derbi dna NHL-a s Senatorji in so spet zadnji

12d V obračunu najslabših moštev Vzhoda in Zahoda je bil Los Angeles takšen kot smo ga vajeni v letošnji sezoni: brezvoljen, počasen in neučinkovit. Ottawa je Kingse premagal s 4:1, moštvo Anžeta Kopitarja pa je zdrsnilo nazaj na zadnje, 31., mesto Lige NHL. Za Kalifornijce se je začelo spodbudno, Kyle Clifford ... RTV Slovenija

Ne gre in ne gre, Kralji izgubili tudi obračun začelja

12d Hokejisti Los Angeles Kings so v prvi tretjini prevladovali, sprožili 18 strelov, a jim razpoloženega Andersa Nilssona ni uspelo premagati, prav tako je na drugi strani Jonathan Quick ohranjal mrežo nedotaknjeno. V začetku druge tretjine je večino navijačev v Staples Centru na noge dvignil Kyle Clifford, ki je ob izenačenih ... Siol.net