Washington zaostajal za štiri gole, a na koncu zmagal po kazenskih strelih

22d Branilec Michal Kempny je v zadnji tretjini v razmaku dveh minut in 44 sekund zadel dvakrat in poskrbel za izenačenje izida na 5:5 ter podaljšek. V podaljšku golov ni bilo, pri kazenskih strelih pa so bili uspešnejši hokejisti Washingtona. Odločilni gol je dosegel Nicklas Backstrom. Dva gola za zmagovalce je ... Dnevnik

Uspel jim je PREOBRAT, kakršnih ne vidimo pogosto!

23d Branilec Michal Kempny je v zadnji tretjini v razmaku dveh minut in 44 sekund zadel dvakrat in poskrbel za izenačenje izida na 5:5 ter podaljšek. V podaljšku golov ni bilo, pri kazenskih strelih pa so bili uspešnejši hokejisti Washingtona. Odločilni gol je dosegel Nicklas Backstrom. Dva gola za zmagovalce je ... Ekipa24

Epski preobrat: Washington nadoknadil nemogoče

23d Ekipa Washington Capitals je v severnoameriški hokejski ligi NHL gostovala pri Vancouver Canucks. Sredi druge tretjine so gostje zaostajali za štiri gole (1:5), na koncu pa spreobrnili izid in zmagali po izvajanju kazenskih strelov s 6:5. Branilec Michal Kempny je v zadnji tretjini v razmaku dveh minut in 44 sekund ... Žurnal24