Jeseničani po skalpu vodilnih v Italijo, Olimpija ostala brez tekme

11h Jeseničani bodo zmagoviti niz poskušali nadaljevati v gosteh. Spodbujeni z domačo zmago se odpravljajo k 13. moštvu Alpske lige Val Gardeni. Ljubljančani pa so zaradi prevelike snežne pošiljke na Predarlskem ostali brez sobotne tekme s Feldkirchom, ki je prestavljena na poznejši termin. Preberite še: Siol.net

Jeseničani na kolena spravili vodilne

1d Člani HDD Sij Acroni Jesenic bodo zvečer odigrali drugo od treh alpskih tekem v tem tednu. Potem ko so se v torek namučili s predzadnjimi Celovčani, premagali so jih po preobratu v zadnjih minutah rednega dela, jih danes čaka zahtevnejši nasprotnik. Na Gorenjskem bo gostovalo vodilno moštvo tekmovanja Pustertal. Jeseničani ... Siol.net

Tovornjaki nič več skozi Koroško Belo
Gorenjski Glas

1d Besedilo: Urša Peternel Kategorija: Jesenice / četrtek, 14. januar 2021 / 08:39 Ob tem pa nekateri nasprotujejo porušitvi kamnitega podhoda pod železniško progo, ki je iz časov avstro-ogrske monarhije in naj bi bil eden zadnjih ohranjenih v tem delu Gorenjske. Na Občini Jesenice so pojasnili, da spoštujejo dediščino in takšne ... Gorenjski Glas