Visoka temperatura na Jesenicah pred ponedeljkovim derbijem

38d Jesenice - Zadnji februarski večer je zlasti na hokejske Jesenice vrnil evforijo v pričakovanju ponedeljkovega velikega slovenskega derbija za točke drugega dela alpske lige. Železarji so namreč prikazali najbolj kakovostno predstavo na domačem ledu v zadnjih tednih, navdušili so z zbranostjo in tudi učinkovitostjo proti Asiagu v trenutkih zasuka. Tisoč ... Delo

Jeseničani prvič v drugem delu povezali zmagi

38d Jeseničani so v prejšnjem krogu v Rittnu kljub težavam s poškodbami in kaznimi zmagali, danes pa so ta uspeh še nadgradili z domačo zmago proti Asiagu. Na ta način so po slabšem začetku drugega dela tekmovanja prvič dosegli dve zaporedni zmagi, skupno imajo tri, z novimi tremi točkami pa so ... Dnevnik

Jeseničani so se z gladko zmago ogreli za derbi

38d Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 8. krogu drugega dela Alpske lige ugnali Asiago s 4:1. Blesteli so v drugi tretjini, ko so dosegli kar štiri zadetke. V 11. minuti so gostje povedli. Marco Rosa je v 11. minuti je učinkovito zaključil protinapad. Preigral je Žigo Kogovška in z bekhendom ... RTV Slovenija