V NHL ni več neporažene ekipe

35d Tekmo je odločil gol Brandona Taneva, ki je z izdatno pomočjo tekmečeva švedskega napadalca Gabriela Landeskoga (privoščil si je hudo napako, namesto da bi plošček odbil, ga je potisnil za golovo črto) zadel v četrti minuti podaljška. S tem je postal šele drugi igralec Pittsburgha, ki je v podaljšku dosegel ... Dnevnik

Kot zadnji padel Colorado, vodstvo prevzel Edmonton

35d V Ligi NHL ni več neporažene ekipe. Kot zadnji so ledeno ploskev sklonjenih glav zapustili hokejsiti Colorada, ki so v podaljšku s 3:2 izgubili v Pittsburghu. Srečanje je v 64. minuti s prvim golom v sezoni ob igralcu manj na ledu odločil Brandon Tanev. 27-letni napadalec je streljal na gol, ... RTV Slovenija

V NHL ni več neporaženega moštva, Pittsburgh prvi premagal Colorado

35d Tekmo je odločil gol Brandona Taneva, ki je z izdatno pomočjo tekmečeva švedskega napadalca Gabriela Landeskoga (privoščil si je hudo napako, namesto da bi plošček odbil, ga je potisnil za golovo črto) zadel v četrti minuti podaljška. S tem je postal šele drugi igralec Pittsburgha, ki je v podaljšku dosegel ... Ekipa24

Nesrečno odločil zmagovalca in jezno razbil palico #video

35d V noči na četrtek je bilo v ligi NHL odigrano šest tekem. Zelo zanimivo je bilo v Pittsburghu. Pingvini so gostili Colorado, ki je nanizal šest zmag in bil še zadnji udeleženec lige NHL s povsem prazno rubriko porazov. Po dvoboju v Pittsburghu se je njegov zmagovalni niz prekinil, z ... Siol.net

Jim bodo prvi poraz v sezoni zadali Pingvini?