» Članki v skupini

Nik Zupančič: Fantje so si to zmago prigarali

246d Alpska liga, polfinale Okoli 2.300 ljubiteljev hokeja je v sredo v Podmežakli videlo hudo borbo in velik preobrat gorenjskega moštva, ki v zaključku obračuna z Asiagom ni popustilo, pač pa na krilih navijačev našlo moč za ugoden razplet srečanja. Jeseničani so dvakrat vodili, v 55. minuti pa so se po ... Siol.net

Jeseničani dobili drugo tekmo polfinala alpske lige

247d Jeseničani so se zavedali, da jih danes čaka zelo pomemben dvoboj; morebiten spodrsljaj bi jim skorajda že zaprl vrata do finala, z zmago pa bi stvari spet postavili na začetno izhodišče po uvodnem porazu v soboto z 1:5. Kakšnih 2000 navijačev v Podmežakli je videlo razburljivo predstavo s srečnim koncem ... Ekipa24

Železarji po preobratu v zadnjih minutah izenačili na 1:1

247d Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov! Jeseniški hokejisti so na drugi tekmi polfinala Alpske lige premagali Asiago s 6:4 in izid v zmagah izenačili na 1:1. Italijani so še pet ... RTV Slovenija

Jeseničani po drami v zadnjih minutah do preobrata in pomembne zmage

247d Jeseničani so prvo polfinalno srečanje, na katerem so izgubili z 1:5, poskušali čim prej pozabiti in misli usmerili na sredin domač obračun z Asiagom. Odprli so ga odlično. Jure Sotlar je v deveti minuti premagal gostujočega vratarja in bil edini, ki je v prvi tretjini zadel. Druga tretjina se je ... Siol.net

Jeseničani v Podmežakli izenačili serijo

247d Jesenice - V Podmežakli so bili hokejisti Jesenic pred zelo težko nalogo. Asiago je bil najboljša ekipa rednega dela lige AHL, kjer je redno premagoval tudi železarje. Polfinale se je za ekipo Nika Zupančiča začelo zelo slabo, visok poraz na gostovanju pa ni vlival samozavesti za nadaljevanje. Jeseničani so bili ... Delo

Novi izziv v sezoni lepih obletnic

247d Jesenice – Jeseniški hokej je v svoji 70-letni zgodovini doživel že veliko pomembnih dnevov, tako na ledeni ploskvi kot tudi ob njej, a tudi današnji je posebej podrčtan v beležnici trenerja Nika Zupančiča, njegovih hokejistov in številnih privržencev. Ob 18.30 bodo v Podmežakli železarji namreč poskusili izničiti uvodno prednost Asiaga, ... Delo

Slab začetek tokrat ne pride v poštev

248d Alpska liga, polfinale Hokejistom Jesenic, ki so v začetku tedna dobili prvo polfinalno tekmo državnega prvenstva s Celjem, na uvodnem polfinalnem srečanju Alpske lige ni šlo po načrtih. Na gostovanju pri polfinalnem nasprotniku Asiagu so že po dobrih desetih minutah zaostajali s 3:0, na koncu pa izgubili s 5:1. Drugo ... Siol.net

Jeseničani polfinale začeli s porazom
Gorenjski Glas

248d Besedilo: Maja Bertoncelj Kategorija: Šport / torek, 21. marec 2017 / 13:37 Kranj – V Alpski hokejski ligi igrajo polfinalne tekme. Hokejisti HDD SIJ Acroni Jesenice se za vstopnico v finale merijo z Asiagom. Prvo tekmo so odigrali v gosteh in visoko izgubili z 1 : 5 (0 : 3, ... Gorenjski Glas

Olimpija s petardo do zmage proti Slaviji, Jeseničani napolnili mrežo Celjanov
24ur.com

249d Ljubljanski ekipi sta se letos spet srečali v končnici DP. Pred skoraj natančno enim letom zmaji niso imeli težav z ekipo iz Zaloga, v dveh tekmah so zmagali s 3:0 in 8:1. Pred letošnjim polfinalnim obračunom so zeleno-beli imeli dolg tekmovalni premor, saj so že sredi februarja končali nastope v ... 24ur.com

Izidi hokejskega DP

249d * Izidi, polfinale: - ponedeljek, 20. marec: - prvi tekmi: Olimpija - Playboy Slavija 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) Sij Acroni Jesenice - ECE Celje 11:3 (1:1, 3:1, 7:1) - četrtek, 23. marec: - drugi tekmi: Playboy Slavija - Olimpija ECE Celje - Sij Acroni Jesenice (prestavljeno na poznejši termin) - ... Ekipa24

Olimpija - Playboy Slavija 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

249d * Dvorana Tivoli, gledalcev 300, sodniki: Fajdiga, Četanc, Miklič (vsi Slovenija). * Strelci: 1:0 Bussieres (Guimond, 5.), 2:0 Gabor (K. Čepon, 7.), 3:0 Pešut (Planko, Guimond, 35.), 4:0 Pešut (Mušič, Planko, 37.), 5:0 Uduč (M. Čepon, K. Čepon, 42.). * Kazenske minute: Olimpija 18, Playboy Slavija 16 + 10. Ljubljanski ... Ekipa24

Sij Acroni Jesenice - ECE Celje 11:3 (1:1, 3:1, 7:1)

249d * Dvorana Podmežakla, gledalcev 300, sodniki: Zrnič, Pagon, Bohinc (vsi Slovenija). * Strelci: 0:1 Zupanc (Ogrizek, 6.), 1:1 Kalan (Ankerst, Rajsar, 16.), 1:2 Ribič (Rakanovič, Grahut, 24.), 2:2 Rajsar (Kalan, Ankerst, 32.), 3:2 Di Casmirro (Sotlar, Logar, 34.), 4:2 Čimžar (Kalan, Cerkovnik, 38.), 5:2 Jezovšek (Čimžar, Kalan, 46.), 6:2 Sotlar ... Ekipa24

DP: Vse kaže na večni derbi v finalu

249d Jesenice/Ljubljana - Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v prvi tekmi polfinala državnega prvenstva premagali ECE Celje z 11:3 (1:1, 3:1, 7:1). Moštvi igrata na dve zmagi, drugo tekmo v Celju pa so zaradi obveznosti Jeseničanov v alpski ligi prestavili na naslednji teden. Današnja tekmeca sta bila nasprotniki v polfinalu že ... Delo

Železarji po zaostanku z 1:2 do vrha napolnili mrežo Celja

249d Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov! Jeseniški hokejisti so se na prvi polfinalni tekmi državnega prvenstva v prve pol mučili s Celjani, nato pa so se razigrali in napolnili njihovo ... RTV Slovenija

Olimpija pričakuje sosede, Jeseničani in Celjani z zamikom

249d Državno prvenstvo, četrtfinale Pretekli teden smo ekspresno dobili polfinaliste, vsa štiri moštva so namreč napredovala z 2:0 v zmagah. Olimpija je izločila Maribor, Jeseničani Crveno zvezdo, Celjani Bled, Slavija pa Triglav. V polfinalu bomo tako videli enaka para kot lani. Olimpija do gostujoče dvorane ne bo imela dolge poti, saj ... Siol.net

Danes začetek polfinala končnice hokejskega državnega prvenstva

249d Iz Hokejske zveze Slovenije so ob tem sporočili, da je v dogovoru z vodstvom jeseniških hokejistov ter ob soglasju celjskega kluba druga polfinalna tekma med HK ECE Celje in HDD Sij Acroni Jesenice, zaradi obveznosti slednjih v končnici alpske hokejske lige, predvidena za četrtek, 23. marca v Celju, preložena na ... Ekipa24

Po začetni zmedi praznih rok iz Italije

249d Asiago : SIJ Acroni Jesenice 5:1 (3:0, 1:0, 1:1); 1:0 v zmagah Ledna dvorana, gledalcev 1500, sodniki Sternat, Lazzeri, Barnathaler, Cristeli (vsi Ita). Strelci: 1:0 – Long (Nigro, 1 - SH), 2:0 - Lutz (Miglioranzi, Stevan, 8, 3:0 - Kolanos (Long, Marchetti, 11 - PP2), 4:0 – Scandella (Lutz, Nigro, ... Delo

Jeseničani izgubili v Asiagu

251d Italijani so že v prvi tretjini dosegli tri zadetke, uspešni so bili Colin Long, Andreas Lutz in Krystofer Kolanos. Giulio Scandella je v drugi tretjini še povišal prednost gostiteljev, isti igralec pa je na začetku zadnjega dela igre zadel že za 5:0. V 45. minuti je za zmanjšanje zaostanka in ... Ekipa24

Jeseničani nemočni v Asiagu

251d Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov! Hokejisti Sij Acronija Jesenic so v prvi tekmi polfinala Alpske lige izgubili v gosteh proti Asiagu s 5:1. Domači so vprašanje zmagovalca rešili že ... RTV Slovenija

251d Asiago - Hokejisti Sija Acronija Jesenic so na prvi polfinalni tekmi alpske lige v gosteh izgubili proti Asiagu z 1:5 (0:3, 0:1, 1:1). Druga tekma bo v sredo na Jesenicah, ekipi pa igrata na tri zmage. Italijani so že v prvi tretjini dosegli tri zadetke, uspešni so bili Colin Long, ... Delo

Jeseničani po finale, lep uspeh mladih železarjev

252d Jeseničani pred Asiagom: "S takšno igro nismo le konkurenčni, pač pa morda celo favoriti" Železarje po uvrstitvi v polfinale državnega prvenstva – izločili so Crveno zvezdo – čaka nov boj za polfinale. Tokrat v Alpski ligi. V četrtfinalu so s 3:1 v zmagah izločili Lustenau, njihova druga ovira na poti ... Siol.net

Dvojni polfinale Jeseničanov

252d Besedilo: Vilma Stanovnik, Jože Marinček Kategorija: Mainslider_za_GGedit / petek, 17. marec 2017 / 13:44 Jesenice – Zadnji dnevi so bili za jeseniške hokejiste res uspešni, saj jim je v soboto v Alpski hokejski ligi uspelo še tretjič premagati Lustenau, v torek in sredo pa so se v četrtfinalu razširjenega državnega ... Gorenjski Glas

Jožefov sejem in praznik Jesenic

253d Besedilo: Urša Peternel Kategorija: Jesenice / petek, 17. marec 2017 / 07:01 Jesenice – Danes se na Stari Savi na Jesenicah začenja tradicionalni Jožefov sejem. Trajal bo do nedelje, organizator Zavod za šport Jesenice pa obljublja lepo število razstavljavcev in zanimiv spremljevalni program. Del programa bo namenjen športnim navdušencem, saj ... Gorenjski Glas