Uspešen večer za Kralje in Kopitarja

30d Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL prišli do 24 zmage v sezoni za 54 točko. Kralji so v domači dvorani Staples Center po podaljšku premagali New Jersey Devils z 2:1. Odločilni zadetek je zabil Šved Adrian Kempe. Slovenski as Anže Kopitar je bil podajalec pri golu Dustina Browna ... Žurnal24

Druga v nizu: Kopitar asistiral za izenačenje, Kralji zmagali po podaljšku

30d Izkazal se je tudi čuvaj mreže Los Angelesa Jonathan Quick z 32 obrambami. "Imeli so veliko priložnosti, ampak Quick je bil velik in močan v mreži. To ni bila najbolje odigrana tekma, manjkalo je veliko podrobnosti, nismo igrali tako, kot bi si želeli, ampak na koncu smo le našli način ... Ekipa24

Kopitar z Los Angelesom do zmage v podaljšku

30d Izkazal se je tudi čuvaj mreže Los Angelesa Jonathan Quick z 32 obrambami. »Imeli so veliko priložnosti, ampak Quick je bil velik in močan v mreži. To ni bila najbolje odigrana tekma, manjkalo je veliko podrobnosti, nismo igrali tako, kot bi si želeli, ampak na koncu smo le našli način ... Dnevnik

30d Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL prišli do 24 zmage v sezoni za 54 točko. Kralji so v domači dvorani Staples Center po podaljšku premagali gostujočo zasedbo iz New Jerseyja Devils z 2:1. Odločilni zadetek je zadel Adrian Kempe. Slovenski as Anže Kopitar je bil podajalec pri ... Delo

Kempe odločil s svojo stoto točko

31d Hokejisti Los Angelesa so v slabi sezoni našli nekaj svetlobe, saj so na zadnjih petih tekmah osvojili sedem točk, tokrat so v podaljšku premagali New Jersey z 2:1. V ponovitvi finala leta 2012 so v uvodni tretjini povedli Vragi, v osmi minuti je zadel Jesper Bratt. Sredi drugi tretjine je ... RTV Slovenija