Prvaki želijo na prag polfinala

62dSiol.net

Kosmatinci hitro preboleli uvodni poraz

64d Hokejisti Boston Bruins so se hitro pobrali po uvodnem porazu v končnici severnoameriške lige NHL proti Toronto Maple Leafs in na drugi tekmi vzhoda zmagali s 4:1 ter izid v boju na štiri zmage poravnali na 1:1. Brad Marchand je za gostitelje, ki so po polovici tekme vodili s 3:0, ... Žurnal24

Kosmatinci so se hitro vrnili v igro

64d "Na prvi tekmi nismo pokazali svojega pravega obraza. Vsi smo se tega zavedali. Želeli smo to spremeniti in danes nam je lepo uspelo," je po tekmi dejal trener Bostona, Bruce Cassidy. Po enkrat so se v dvorani Boston Garden med strelce vpisali Charlie Coyle, Danton Heinen in Patrice Bergeron. Edini ... Ekipa24

Boston z zanesljivo zmago izid v seriji izenačil na 1:1

64d Po uvodnem porazu na domačem ledu so se hokejisti Bostona hitro pobrali in na drugi tekmi uvodnega kroga končnice Lige NHL v TD Gardnu s 4:1 premagali Toronto. Bruins so po polovici tekme vodili že s 3:0. Slabih deset minut pred koncem je gostom nekaj upanja vlil Nazem Kadri, a ... RTV Slovenija

64d »Na prvi tekmi nismo pokazali svojega pravega obraza. Vsi smo se tega zavedali. Želeli smo to spremeniti in danes nam je lepo uspelo,« je po tekmi dejal trener Bostona, Bruce Cassidy. Po enkrat so se v dvorani Boston Garden med strelce vpisali Charlie Coyle, Danton Heinen in Patrice Bergeron. Edini ... Dnevnik

Branilci naslova stežka do druge zmage, Nashville in Boston prestala popravni izpit

64d Capitals so se morali za popoln izkupiček na domačem ledu močno potruditi, na drugi tekmi s Carolino so z goloma Niklasa Backströma in T.J. Oshieja začeli dobro, a so se Hurricanes vrnili, Lucas Wallmark je poskrbel za izid prve tretjine 2:1, v drugi je za izenačenje poskrbel Sebastian Aho. Tom ... Siol.net

Branilci naslova lovijo drugo doma, Dallas in Toronto drugi v gosteh

64d Hokejisti Bostona so prvo domačo tekmo serije s Toronto Maple Leafs izgubil, ponoči imajo popravni izpit. Prav tako Nashville Predators na zahodu. Ti so s četrtfinalom začeli slabo in prvo tekmo proti Dallas Stars doma izgubili. Pittsburgh Penguins po dveh porazih proti Islanders v New Yorku zdaj iščejo prvo zmago ... Siol.net

Prvaki NHL na krilih Ovečkina in Backstroma do uvodne zmage

66d Po izjemnem začetku branilcev naslova, ki so pred razprodano domačo dvorano povedli s 3:0 v prvi tretjini, je na sceno stopil komaj 19-letni novinec gostov, Andrej Svečnikov, ki je Hurricanes popeljal do vrnitve v zadnji tretjini na le gol zaostanka. A nato je Backstrom blokiral nekaj strelov v zadnjih minutah, ... Ekipa24

Capitalsi slavili na krilih Bäckströma in Ovečkina

66d Hokejisti Washingtona so pot do ubanitve naslova v Ligi NHL začeli z zmago nad Carolino s 4:2. Prednost domačega ledu je zapravil Boston, ki je z 1:4 klonil proti Torontu. Najbolj prepričljiv je bil Calgary, ki je Colorado odpravil s 4:0. V Washingtonu sta Nicklas Bäckström in Aleks Ovečkin dosegla ... RTV Slovenija

#video Prvaki NHL na krilih Ovečkina in Backstroma do uvodne zmage

66d Po izjemnem začetku branilcev naslova, ki so pred razprodano domačo dvorano povedli s 3:0 v prvi tretjini, je na sceno stopil komaj 19-letni novinec gostov, Andrej Svečnikov, ki je Hurricanes popeljal do vrnitve v zadnji tretjini na le gol zaostanka. A nato je Backstrom blokiral nekaj strelov v zadnjih minutah, ... Dnevnik

Branilci naslova v končnici prestavili v višjo prestavo (VIDEO)

66d Washington - Hokejisti Washington Capitals so že na prvi tekmi končnice severnoameriške lige NHL proti Carolina Hurricanes pokazali, zakaj so branilci Stanleyjevega pokala, saj so najboljši takrat, ko to največ šteje. Nicklas Backstrom in Aleksander Ovečkin sta skupaj dosegla tri zadetke iz prvih osmih strelov in popeljala gostitelje do zmage ... Delo