Kralji visoko izgubili v Vancouvru

59d V zaključku tekme so igralci Vancouvra dosegli še štiri zadetke in se na prvi tekmi na domačem ledu veselili odprtja petdesete sezone v NHL. Kralji so sezono začeli s tremi tekmami po zahodnem delu Kanade, v soboto so svojo uvodno tekmo proti Edmontonu izgubili s 5:6, sinoči pa podaljšku zmagali ... Ekipa24

Kopitar na tretji tekmi še do pete točke, a ...

59d Ekipa Vancouver Canucks je v ligi NHL doma kar z 8:2 premagala Los Angeles Kings, za katere je slovenski zvezdnik Anže Kopitar kot podajalec sodeloval pri drugem zadetku, s katerim je Sean Walker v sedmi minuti zadnje tretjine znižal zaostanek na 2:4. V zaključku tekme so igralci Vancouvra dosegli še ... Žurnal24

Visok poraz kraljev v Vancouvru

59d V zaključku pa so igralci Vancouvra dosegli še štiri zadetke in se na prvi tekmi na domačem ledu veselili odprtja petdesete sezone v NHL. Dnevnik

Hud polom Kopitarja & Co.

59d Vancouver – Hokejisti moštva Los Angeles Kings so s slovenskim asom Anžetom Kopitarjem na čelu na tretji tekmi kanadske turneje v NHL doživeli hud polom. Na gostovanju pri Vancouver Canucks namreč niso igrali nič kaj kraljevsko in so klonili kar z 2:8 (0:2, 1:2, 1:4). Kopitar se je – tako ... Delo