Kralji presenetili Pingvine, Kopitar brez točk

40d Najboljši slovenski hokejist Anže Kopitar je z Los Angeles Kings na domačem ledu premagal Pittsburgh Penguins z 2:1 v severnoameriški hokejski ligi NHL. S tem so kralji prekinili niz dveh porazov, a ostajajo na zadnjem mestu zahodne konference. Po 23. zmagi v sezoni na 64 tekmah so zbrali 52 točk, ... Žurnal24

#video Anže Kopitar s Kralji presenetil Pittsburgh

40d Po 23. zmagi v sezoni na 64 tekmah so zbrali 52 točk, za kalifornijskimi rivali iz San Joseja na predzadnjem mestu zaostajajo še štiri točke. Končnica je za Hrušičana in Kralje že nekaj časa nedosegljiva, vseeno pa so v Staples Centru ugnali trenutno drugouvrščeno moštvo metropolitanske divizije. Kralje je že ... Dnevnik

Kralji še poglobili krizo Pittsburgha

40d Blake Lizotte je prispeval gol in podajo, vratar Cal Petersen pa je zaustavil 36 strelov v zmagi hokejistov Los Angelesa nad Pittsburghom (2:1), ki je doživel četrti zaporedni poraz. Lizotte je premagal vratarja Pingvninov Tristana Jarryja ob igralcu več že v tretji minuti. Izid je bil nespremenjen vse do zadnje ... RTV Slovenija

Kopitar s Kralji doma presenetil Crosbyjeve Pingvine #video

40d Kralji so z zadetkom Blakea Lizotteja povedli v tretji minuti igre in ob koncu druge tretjine z zadetkom Trevorja Lewisa prednost dvignili na 2:0. Častni zadetek Pingvinov je v zadnji tretjini prispeval Bryan Rust, ki je kot edini uspel premagati razpoloženega Calvina Petersena, ki je zaustavil 35 strelov od 36. ... Siol.net

Kralji vendarle strli odpor Pingvinov

40d Ljubljana – Hokejisti kluba Los Angeles Kings so po dveh porazih spet okusili slast zmage, potem ko so pred svojimi navijači v Staples Centru z 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) ugnali Pittsburgh Penguins. Toda kljub uspehu ostajajo trdno prikovani na dno pacifiške skupine in zahodne konference v NHL. Domačo zasedbo je ... Delo

Kopitar in Kralji gostijo Crosbyjeve Pingvine

41d Kralji in Pingvini so se v tej sezoni že pomerili, 19. decembra lani so bili po kazenskih strelih s 5:4 boljši hokejisti Pittsburgha. LA Kings so izgubili zadnji dve tekmi proti Edmontonu in Coloradu, pred petimi dnevi pa premagali Florida Panthers. Vegas Golden Knights pričakujejo Edmonton Oilers, Colorado Avalanche pa ... Siol.net