Kopitarjevi Kralji na gostovanju v Washingtonu

5dSiol.net

#video Tampa potrdila prvo mesto v ligi NHL

6d Med strelce za goste so se vpisali še Brayden Point, Ryan Callahan in Steven Stamkos, vratar Louis Domingue je zbral 25 obramb, Anton Stralman pa dve podaji. Tampa Bay ima 86 točk, kar je z naskokom največ v ligi med vsemi klubi. Za Panterje sta zadela Denis Malgin in Frank ... Dnevnik

Tampa potrdila prvo mesto v ligi NHL

6d Med strelce za goste so se vpisali še Brayden Point, Ryan Callahan in Steven Stamkos, vratar Louis Domingue je zbral 25 obramb, Anton Stralman pa dve podaji. Tampa Bay ima 86 točk, kar je z naskokom največ v ligi med vsemi klubi. Za panterje sta zadela Denis Malgin in Frank ... Ekipa24

Chicago se ne ustavlja, nova trenerska žrtev v NHL

6d Prvi so na led stopili hokejisti moštev Nashville Predators in St. Louis Blues, ki so uprizorili napeto bitko. V prvi tretjini tekme v Nashvillu golov ni bilo, v drugi pa so si gostje iz St. Louisa priborili prednost s 3:1. V zadnjih 20 minutah rednega dela tekme so se domači ... Siol.net

V ligi NHL šest zgodnjih tekem, dve nočni

6d Prvi bodo na led stopili hokejisti moštev Nashville Predators in St. Louis Blues, zvečer po slovenskem času bodo palice prekrižali še Boston Bruins in Colorado Avalanche, Buffalo Sabres in Winnipeg Jets, Chicago Blackhawks in Detroit Red Wings, New Jersey Devils in Carolina Hurricanes, New York Islanders in Minnesota Wild, ponoči ... Siol.net

Slavljenec Patrice Bergeron v podaljšku pokopal Kralje

7d Po treh zaporednih zmagah so hokejisti Los Angelesa spet izgubili, a v Bostonu po porazu s 5:4 osvojili vsaj točko, saj je bilo po rednem delu izenačeno. Anže Kopitar je zadel za vodstvo z 1:2. Odločilni zadetek je v tretji minuti podaljška dosegel Patrice Bergeron, ki je v torek postal ... RTV Slovenija

Kralji kljub golu Kopitarja po podaljšku izgubili v Bostonu

7d Hokejisti Los Angelesa so v drugi tretjini z golom Kopitarja povedli z 2:1. Slovenski zveznik je dobil lepo podajo od Dustina Brownav 35. minuti. Boston je nato v zadnjem delu zadel trikrat zaporedoma, Nate Thompson in Oscar Fantenberg z goloma v 50. in 56. minuti pa sta Los Angelesu priigrala ... Dnevnik

7d Boston – Če se hokejistom moštva Los Angeles Kings že ni posrečilo zmagati četrtič zapovrstjo v ligi NHL, kar bi se jim zgodilo drugič v sezoni, pa so s sinočnjega gostovanja pred 17.565 gledalci v dvorani TD Garden v Bostonu vsaj prinesli dragoceno točko, s katero so švignili mimo Anaheima ... Delo

Kopitar zadel na festivalu golov v Bostonu

7d Hokejisti Los Angelesa z Anžetom Kopitarjem so doživeli nov poraz. V Bostonu so jih gostitelji premagali po podaljšku s 5:4. Odločilni gol je v tretji minuti podaljška dosegel Patrice Dargeron. Pred tem so hokejisti Los Angelesa v drugi tretjini z golom Kopitarja v 35. minut celo povedli z 2:1. Boston ... Žurnal24

Kopitar in Kralji v Bostonu

7d LA Kings so v zadnjih petih tekmah štirikrat zmagali in enkrat izgubili, v zadnjem času pa poskočili tudi na lestvici. Čeprav so še vedno prikovani na dno zahodne konference, v ligi niso več najslabši, manj točk od Kalifornijcev imajo Detroit, New Jersey in Ottawa na Vzhodu. Boston Bruins pa so ... Siol.net