Tampa Torontu zabila kar sedem golov

7d Poraz je doživela še ena kanadska franšiza Montreal Canadiens. Detroit Red Wings je bil boljši s 4:2. So pa hokejisti Edmonton Oilers le iztržili zmago, ko so po kazenskih strelih odpravili New Jersey Devils s 4:3. Naftarji so se s štirimi zmagami na štirih tekmah in osmimi točkami zavihteli na ... Dnevnik

Sedmica Tampe, goli padali kot za stavo

7d Ekipa Tampa Bay Lightning je moštvu Toronto Maple Leafs zabila kar sedem golov (7:3). Poraz je doživela še ena kanadska franšiza Montreal Canadiens, Detroit Red Wings je bil boljši s 4:2. So pa hokejisti Edmonton Oilers le iztržili zmago, ko so po kazenskih strelih odpravili New Jersey Devils s 4:3. ... Žurnal24

Strelski šov v Torontu pripadel Strelam

7d V Torontu sta se pomerila prva favorita stavnic za končno slavje v Ligi NHL. Maple Leafs - Lighning in prva tretjina je postregla s kar 7 goli, do konca pa je zabijala samo še Tampa, ki je na koncu slavila s kar 7:3. Po zaceljeni poškodbi je prvič v sezoni ... RTV Slovenija

Osem ploščkov v mreži Los Angelesa

8d Mnaj kot 24 ur po zmagi v Torontu so hokejisti Los Angelesa gostovali v Vancouvru in doživeli pravi potop. Canucksi so v svoji prvi tekmi pred domačimi navijači slavili kar z 8:2. J. T. Miller je prispeval gol in tri podaje, Brandon Sutter dva gola in podajo, medtem ko je ... RTV Slovenija

#video Kopitar podal za zlati gol v Calgaryju

9d To je bila za kralje prva zmaga v novi sezoni, saj so v soboto svojo uvodno tekmo proti Edmontonu izgubili s 5:6. Tyler Toffoli je k zmagi prispeval gol in podajo, za goste sta zadela še Sean Walker in Ilja Kovalčuk, vratar Jack Campbell pa je zbral 26 obramb. V ... Dnevnik

Kopitar s kralji do zmage v olimpijskem Calgaryju

9d To je bila za kralje prva zmaga v novi sezoni, saj so v soboto svojo uvodno tekmo proti Edmontonu izgubili s 5:6. Tyler Toffoli je k zmagi prispeval gol in podajo, za goste sta zadela še Sean Walker in Ilja Kovalčuk, vratar Jack Campbell pa je zbral 26 obramb. V ... Ekipa24

Kopitar prebil led

9d Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je s svojo ekipo v severnoameriški ligi NHL Los Angeles Kings gostoval v olimpijskem Calgaryju. Kopitar je odigral dobrih 20 minut in dosegel eno podajo. Junak večera pri kraljih pa je bil Drew Doughty, ki je zadel z igralcem več po 50 sekundah podaljšane igre ... Žurnal24

9d Calgary – V drugem obračunu nove sezone hokejske lige NHL je moštvo Los Angeles Kings vpisalo krstno zmago. Potem ko je bilo uvodoma za las prekratko na gostovanju pri Naftarjih iz Edmontona (5:6), je sinoči gostovalo še v Calgaryju in poln plen ujelo v podaljšku, ko je zadetek za zmago ... Delo

Kopitar podal za gol v podaljšku

9d Hokejisti Los Angelesa so na gostovanju pri Calgaryju zapravili vodstvo s 3:0, a nato v prvi minuti podaljška le prišli do prve zmage v sezoni. Kralji so začeli silovito, saj so v uvodni tretjini popolnoma nadstreljali gostitelje (20:3), uspešna sta bila Tyler Toffoli in Sean Walker. Ko je Ilja Kovaljčuk ... RTV Slovenija