Že v prvi tretjini petarda v mreži Floride

19d Hokejisti Vancouvra so s 7:2 na domačem ledu odpravili Florido. Canucksi so že v prvi tretjini dosegli pet zadetkov. Že po dobrih šestih minutah so gostitelji vodili s 3:0. Po malce več kot minuti je po dvojni podaji z Michealom Ferlandom zadel Brandon Sutter. Tri minute kasneje je bil pred ... RTV Slovenija

Vancouver odpihnil Florido Panthers

19d Hokejisti Vancouvra so že v uvodni tretjini zadeli petkrat; prvič po manj kot dveh minutah igre. Josh Leivo je k zmagi dodal gol in podajo, med strelce pa so se vpisali še Brandon Sutter, Tim Schaller, Jake Virtanen in Brock Boeser, Alex Edler in Elias Pettersson pa sta prispeval vsak ... Dnevnik

Pred obiskom Kopitarja ponižali Florido #video

19d Hokejisti Vancouvra so že v uvodni tretjini zadeli petkrat; prvič po manj kot dveh minutah igre. Josh Leivo je k zmagi dodal gol in podajo, med strelce pa so se vpisali še Brandon Sutter, Tim Schaller, Jake Virtanen in Brock Boeser, Alex Edler in Elias Pettersson pa sta prispeval vsak ... Siol.net

Trener kritičen do veteranov, obetajo se spremembe

20d Hokejisti Los Angeles Kings, katerih kapetan je Slovenec Anže Kopitar, so v severnoameriški ligi NHL gostovali v vetrovnem mestu pri Chicago Blackhawks. Gostovanje za kralje ni bilo uspešno, saj so nanizali še tretji zaporedni poraz. Črni jastrebi so zmagali kar s 5:1, brez točke, tudi brez strela na gol je ... Žurnal24

#video Kralji v Chicagu doživeli tretji zaporedni poraz

20d Pri gostiteljih, ki so z zmago nad kralji prekinili črn niz štirih zaporednih porazov, se je najbolj izkazal Dylan Strome z dvema goloma in podajo, po enkrat so se med strelce vpisali še Alex DeBrincat, David Kampf in Drake Caggiula. Domači vratar Robin Lehner je zbral 38 obramb. Edini zadetek ... Dnevnik

Tretjič zapored pet ploščkov končalo v kraljevi mreži

20d Hokejisti Los Angelesa so klonili tretjič zapored. Chicago je na domačem ledu slavil s 5:1, še na tretji zaporedni tekmi pa so Kralji dobili pet zadetkov. Na drugi strani so Blackhawksi prekinili niz štirih porazov. Najbolj razigran domači hokejist je bil Dylan Strome z dvema goloma in podajo. 22-letni Kanadčan ... RTV Slovenija

Novo razočaranje: Kopitar s kralji klonil tudi v St. Paulu

21d Hokejiste Minnesote na uvodu v novo sezono 13 od skupno prvih 18 tekem čaka na gostovanjih, zato dvoboje pred domačim občinstvom znajo izkoristiti. Na tekmi proti kraljem so svojim navijačem ponudili veliko razlogov za veselje. Eric Staal je po izenačenju na 1:1 dosegel zadetek za vodstvo proti koncu druge tretjine, ... Ekipa24

Kopitar visoko izgubil

21d Hokejiste Minnesote na uvodu v novo sezono 13 od skupno prvih 18 tekem čaka na gostovanjih, zato dvoboje pred domačim občinstvom znajo izkoristiti. Na tekmi proti kraljem so svojim navijačem ponudili veliko razlogov za veselje. Eric Staal je po izenačenju na 1:1 dosegel zadetek za vodstvo proti koncu druge tretjine, ... Žurnal24

Kralji spet prejeli pet golov

21d Hokejisti Los Angelesa so še drugič zapored utrpeli visok poraz. Po gostovanju pri St. Louisu (5:2) so pet golov prejeli še pri Minnesoti, ki je slavila s 5:1. Dvoboj je bil v resnici dolgo izenačen. Ben Hutton je za Kralje na začetku srednje tretjine izenačil na 1:1. Tehtnica se je ... RTV Slovenija

Visok poraz Los Angelesa

21d Hokejiste Minnesote na uvodu v novo sezono 13 od skupno prvih 18 tekem čaka na gostovanjih, zato dvoboje pred domačim občinstvom znajo izkoristiti. Na tekmi proti kraljem so svojim navijačem ponudili veliko razlogov za veselje. Eric Staal je po izenačenju na 1:1 dosegel zadetek za vodstvo proti koncu druge tretjine, ... Dnevnik

Kopitar s kralji poražen v St. Paulu

21d Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je v severnoameriški ligi tokrat z Los Angeles Kings gostoval v St. Paulu pri Minnesota Wild. Kralji so visoko izgubili z 1:5, tudi Kopitarjeva statistika je ostala skoraj povsem prazna, v 17:05 minute je vknjižil le tri strele proti vratom tekmeca. Hokejiste Minnesote na uvodu ... Delo