Kralji po sedmi zaporedni zmagi zapustili dno Zahoda

26d Hokejisti Los Angelesa so prišli do sedme zaporedne zmage. Tokrat so doma s 3:2 premagali Ottawo. Uspehi zadnjih tekem pa jim v boju za končnico vseeno ne pomagajo, saj je že nekaj časa jasno, da je ta za njih v letošnji sezoni nedosegljiva. Kralji, za katere Kopitar tokrat ni dosegel ... RTV Slovenija

#video Kralji že do sedme zaporedne zmage

26d Kralji, za katere Kopitar tokrat ni dosegel novih točk, so že v 29. sekundi igre prejeli hladen tuš, ko je za goste zadel Bobby Ryan. Za domače je v 11. minuti izenačil Trevor Lewis. V drugem delu igre ni bilo zadetkov, na začetku zadnje tretjine pa so do novega vodstva ... Dnevnik

Kralji do sedme zaporedne zmage

26d Los Angeles - Hokejisti Los Angeles Kings, ki jim kot kapetan poveljuje slovenski zveznik Anže Kopitar, so v severnoameriški ligi NHL prišli do sedme zaporedne zmage. Tokrat so doma s 3:2 premagali moštvo Ottawa Senators. Uspehi zadnjih tekem jim v boju za končnico vseeno ne pomagajo, saj je že nekaj ... Delo

Kopitar še sedmič zapored

26d Hokejisti Los Angeles Kings, ki jim kot kapetan poveljuje slovenski zveznik Anže Kopitar, so prišli do sedme zaporedne zmage. Tokrat so doma s 3:2 premagali moštvo Ottawa Senators. Uspehi zadnjih tekem jim v boju za končnico vseeno ne pomagajo, saj je že nekaj časa jasno, da je ta za njih ... Žurnal24