#video Kopitar dvakrat podal ob zmagi Kraljev

14d Za kralje iz Kalifornije, ki so prekinili niz petih porazov, so sicer gole dosegli Kurtis MacDermid, Jeff Carter, Austin Wagner, Sean Walker in Tyler Toffoli. Pri poražencih je Elias Lindholm zadel dvakrat, Mikael Backlund pa enkrat. "Seveda sem zadovoljen s štirimi zadetki in golom v prazno mrežo ob koncu. Kar ... Dnevnik

Kopitar prispeval dve podaji k zmagi Kraljev

14d Hokejisti Los Angelesa so v severnoameriški ligi NHL gostili Calgary in zmagali s 5:3. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je prispeval dve podaji za zmagovalce. Za kralje iz Kalifornije, ki so prekinili niz petih porazov, so sicer gole dosegli Kurtis MacDermid, Jeff Carter, Austin Wagner, Sean Walker in Tyler Toffoli. Pri ... Žurnal24

Kopitar k zmagi kraljev prispeval dve podaji

14d Hokejisti Los Angelesa so v severnoameriški ligi NHL gostili Calgary in zmagali s 5:3. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je prispeval dve podaji za zmagovalce. Za kralje iz Kalifornije, ki so prekinili niz petih porazov, so sicer gole dosegli Kurtis MacDermid, Jeff Carter, Austin Wagner, Sean Walker in Tyler Toffoli. Pri ... Delo

Anže Kopitar jo je zagodel Calgaryju in prekinil črni niz #video

14d Vrhunci dvoboja v Los Angelesu: Kralji iz Los Angelesa so prekinili črni niz. Čeprav jim v tej sezoni ne gre najbolje in so prikovani na zadnje mesto zahodne konference, zmage pa pred srečanjem s Calgaryjem niso dočakali že petkrat, so se proti Flames izkazali in osrečili navijače z zmago s ... Siol.net

Kralji prekinili črni niz, Kopitar prispeval dve podaji

14d Po petih zaporednih porazih je Los Angeles le malce zadihal in bolj udarno zaigral ter premagal Calgary s 5:3. Kapetan Anže Kopitar je prispeval podajo za prvi in zadnji gol Kraljev, ki so zacementirani na dno Zahoda. Za Los Angeles so sicer gole dosegli Kurtis MacDermid, Jeff Carter, Austin Wagner, ... RTV Slovenija