#video Boston z lahkoto v finale lige NHL

4d V vrstah kosmatincev iz Bostona se je izkazal Patrice Bergeron, ki je dvakrat zatresel mrežo na odločilni tekmi konferenčnega finala. Znova je bil zanesljiv finski vratar Tuukka Rask, ki je paral živce napadu Caroline in ohranil mrežo nedotaknjeno s 24 obrambami. Rask je vpisal svoj sedmi karierni shutout v končnicah. ... Dnevnik

Hokejisti Bostona prvi v finale NHL

4d Raleigh - Boston je v finale napredoval z zmago s 4:0, enak je bil tudi rezultat v seriji proti Carolini Hurricanes. ​V vrstah kosmatincev iz Bostona se je izkazal Patrice Bergeron, ki je dvakrat zatresel mrežo na odločilni tekmi konferenčnega finala. Znova je bil zanesljiv finski vratar Tuukka Rask, ki ... Delo

Boston z metlo v veliki finale

4d Hokejisti Bostona so na četrti tekmi konferenčnega polfinala premagali Carolino s 4:0 in z istim izidom dobili serijo. Patrice Bergeron je zabil dva gola, David Pastrnak je zbral tri točke (gol in dve podaji), popolno tekmo je imel vratar Tuukka Rask, ki je zaustavil vseh 24 strelov. S tem je ... RTV Slovenija

Prvi zaključni plošček za Boston

4d Če Bostonu uspe, bodo imeli do začetka velikega finala kar nekaj dni počitka več, kot njihovi tekmeci, saj je izid finala zahodne konference med San Jose Sharks in St. Louis Blues 2:1 v zmagah. Siol.net

Boston le še korak od velikega finala

6d Ekipa Boston Bruins je le še eno zmago oddaljena od velikega finala severnoameriške hokejske lige in boja za Stanlyjev pokal. Z 2:1 so šestkratni prvaki lige na gostovanju premagali Carolino Hurricanes in v finalu končnice na vzhodnem delu povedli s 3:0 v zmagah. Boston, ki je Stanlyjev pokal zadnjič osvojil ... Žurnal24

Boston le še zmago oddaljen od velikega finala

6d Boston, ki je Stanlyjev pokal zadnjič osvojil leta 2011, si lahko v finale tokratne sezone pribori že v noči na petek po srednjeevropskem času, ko bo prav tako igral v dvorani Caroline. Pri zmagovitih gostih se je izkazal finski vratar Tuukka Rask s 35 obrambami, zadetka pa sta dosegla Chris ... Dnevnik

Boston le še eno zmago oddaljen od velikega finala NHL

6d Boston, ki je Stanlyjev pokal zadnjič osvojil leta 2011, si lahko v finale tokratne sezone pribori že v noči na petek po srednjeevropskem času, ko bo prav tako igral v dvorani Caroline. Ekipa24

Boston z Raskom v vratih le korak od finala Stanleyjevega pokala

6d S 35 obrambami je Tuukka Rask poskrbel, da je postal prestal obleganje v Severni Karolini in dobil še tretjo tekmo finala Vzhoda. Ključni gol za 2:1 je prispeval neugodni Brad Marchand, ki še bolj kot jezik zna vrteti palico. Boston, ki je Stanlyjev pokal zadnjič osvojil leta 2011, se lahko ... RTV Slovenija

Boston neustavljiv, Carolini ni pomagala niti domača dvorana #video

6d Gostje iz Bostona so povedli v 22. minuti, ko je zadel v polno Chris Wagner. Le štiri minute pozneje je prednost podvojil Brad Marchand. Gostitelji so v 34. minuti prek Calvina de Haana znižali na 1:2, to pa je bilo tudi vse, kar so uspeli napraviti, tako da so se ... Siol.net

Boston si lahko pribori prvi zaključni plošček

6d Preberite še: Siol.net

Boston tudi drugič boljši od Caroline

8d Na tekmi finala vzhoda sta se izkazala Matt Grzelcyk z dvema goloma in Charlie Coyle, ki je dosegel tri podaje, sicer pa so za domače zadeli še Jake DeBrusk, Connor Clifton, David Backes in Danton Heinen. Carolina je bila tokrat brez možnosti za uspeh, saj so gostitelji do 52. minute ... Ekipa24

#video Boston še drugič boljši od Caroline

8d Na tekmi finala vzhoda sta se izkazala Matt Grzelcyk z dvema goloma in Charlie Coyle, ki je dosegel tri podaje, sicer pa so za domače zadeli še Jake DeBrusk, Connor Clifton, David Backes in Danton Heinen. Carolina je bila tokrat brez možnosti za uspeh, saj so gostitelji do 52. minute ... Dnevnik

Boston domačo nalogo opravil zanesljivo

8d Ljubljana - Hokejisti Bostona so tudi v drugem srečanju polfinala končnice NHL na domačem ledu premagali Carolino, tokrat s 6:2. Moštvi igrata na štiri zmage, naslednji tekmi, prvi bo na sporedu jutri, pa bo v Raleighu gostila Carolina. V vzhodnem finalu sta se izkazala Matt Grzelcyk z dvema goloma in ... Delo

Pol ducata ploščkov v mreži Caroline

8d S po dvema zadetkoma v vsaki tretjini so hokejisti Bostona nadigrali Carolino, ki je po zaostanku šestih golov na koncu zgolj ublažila visok poraz. Bruinsi v finalu Vzhoda vodijo z 2:0. Matt Grzelcyk je zabil dva gola, Connor Clifton pa je 19. igralec Bostona, ki mu je uspelo doseči zadetek ... RTV Slovenija

Kosmatinci na pol poti do finala v NHL

8d Boston – Hokejisti moštva Boston Bruins so v finalu vzhodne konference NHL še drugič izkoristili prednost domačega ledu in vnovič zanesljivo premagali igralce kluba Carolina Hurricanes. Tokrat so se pred svojimi navijači veselili zmage s 6:2 (2:0, 2:0, 2:2). Za Kosmatince, ki so vodili že s 6:0, je dvakrat v ... Delo