Prekipelo je tudi navijačem: Kralji so zdaj resnično dosegli dno!

9d Kapetan kraljev Kopitar je v 23:25 minute na ledu ostal brez točke, v statistiko je vpisal tri neuspešne strele proti vratom tekmeca. V obračunu ekip, ki v tej sezoni predstavljata spodnji dom lige - New Jersey je s 25 točkami le za spoznanje na boljšem kot Los Angeles -, so ... Ekipa24

Navijači izžvižgali Kopitarja in druščino

9d Anže Kopitar je z Los Angeles Kings, najslabšo ekipo zahodne konference v severnoameriški hokejski ligi NHL, tokrat v domačem Staples Centru gostil najslabšo ekipo vzhoda, New Jersey Devils. Boj z dna prvenstvene lestvice so s 6:3 dobili gosti, domači navijači pa so kralje po novem porazu z ledu pospremili z ... Žurnal24

Kralji s Kopitarjem še naprej najslabša ekipa National Hockey League

9d Anže Kopitar je z Los Angeles Kings, najslabšo ekipo zahodne konference v severnoameriški hokejski ligi NHL, tokrat v domačem Staples Centru gostil najslabšo ekipo vzhoda, New Jersey Devils. Boj z dna prvenstvene lestvice so s 6:3 dobili gosti, domači navijači pa so kralje po novem porazu z ledu pospremili z ... Delo

Kralji s Kopitarjem še naprej najslabša ekipa NHL

9d Kapetan kraljev Kopitar je v 23:25 minute na ledu ostal brez točke, v statistiko je vpisal tri neuspešne strele proti vratom tekmeca. Naslednja tekma kralje čaka v soboto, ko bodo prav tako v domači dvorani gostili Vegas Golden Knights. Izidi: Los Angeles Kings - New Jersey Devils 3:6 (Anže Kopitar: ... Dnevnik

Kralji doma izgubili še derbi dna Lige NHL

9d Najslabša ekipa Zahoda Los Angeles je v domačem Staples Centru gostila najslabšo ekipo Vzhoda New Jersey. Boj z dna Lige NHL so s 6:3 dobili Vragi, domači navijači pa so Kralje s kapetanom Anžetom Kopitarjem z ledu pospremili z glasnimi žvižgi. Kapetan Kraljev Anže Kopitar je v kar 23:25 minute ... RTV Slovenija