Carolina z zmago na Floridi skočila na vrh

7d Hokejisti Caroline so se z zmago s 3:0 proti Floridi na vrhu lige NHL pridružili Torontu. Obe ekipi imata po 57 točk. Carolina je do zmage prišla tudi po zaslugi ameriškega vratarja srbskih korenin Alexa Nedeljkovica, ki je zbral 24 obramb za svoj tretji "shut-out" v karieri oziroma na zadnjih ... Žurnal24

Veliki preobrat Kopitarjevih Kraljev

8d Los Angeles Kings so v severnoameriški hokejski ligi NHL po hudem boju na kolena položili Arizono Coyotes s 4:3. Slovenski hokejist Anže Kopitar v dresu kalifornijske ekipe je igral dobrih 24 minut in ni vpisal nobene točke v svojo bogato statistiko, odločilni gol pa je v 54. minuti zabil Šved ... Žurnal24

Kralji po hudem boju boljši od kojotov

8d Poleg Šveda so se pri kraljih med strelce vpisali še Jaret Anderson-Dolan, Adrian Kempe in Jeff Carter, za kojote, ki so po drugi tretjini vodili s 3:1, pa Lawson Crouse, Ilja Ljubuškin in Johan Larsson. Los Angeles je trenutno na sedmem mestu v skupini Honda West, naslednjo tekmo pa bo ... Ekipa24

Zmaga Los Angelesa po treh golih v zadnji tretjini

8d Hokejisti Los Angelesa so po dveh tretjinah proti Arizoni zaostajali z 1:3., a so v zadnjem delu uprizorili preobrat in slavili s 4:3. S tem so prekinili niz treh porazov. Anže Kopitar se na 1.111. tekmi za Kingse ni vpisal med strelce ali podajalce. Kopitar se je s tem po ... RTV Slovenija

8d Poleg Šveda so se pri kraljih med strelce vpisali še Jaret Anderson-Dolan, Adrian Kempe in Jeff Carter, za kojote, ki so po drugi tretjini vodili s 3:1, pa Lawson Crouse, Ilja Ljubuškin in Johan Larsson. Los Angeles je trenutno na sedmem mestu v skupini Honda West, naslednjo tekmo pa bo ... Dnevnik