Kopitar nadaljeval točkovni niz

38d Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL izgubili tretjo tekmo v tej sezoni. Z 2:5 so v domačem Staples Centru klonili proti Vegas Golden Knights. Slovenski zvezdnik v dresu kraljev Anže Kopitar je prispeval podajo ob drugem golu svoje ekipe za 2:4. Moštvo iz Las Vegasa je sicer ... Žurnal24

Kralji izgubili proti Vegasu, Kopitar podal ob drugem golu

38d Moštvo iz Las Vegasa je že po sedmih minutah vodilo z 2:0. Najprej je v šesti zadel Reilly Smith, minuto in 17 sekund kasneje je povišal Max Pacioretty. V prvi tretjini je znižal Austin Wagner. V drugi tretjini je Paul Stastny zadel dvakrat ob igralcu več. Dustin Brown je v ... Dnevnik

Kralji izgubili proti Vegasu, Kopitar podal ob drugem dolu

38d Moštvo iz Las Vegasa je že po sedmih minutah vodilo z 2:0. Najprej je v šesti zadel Reilly Smith, minuto in 17 sekund kasneje je povišal Max Pacioretty. V prvi tretjini je znižal Austin Wagner. V drugi tretjini je Paul Stastny zadel dvakrat ob igralcu več. Dustin Brown je v ... Ekipa24

38d Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL izgubili drugo tekmo po vrsti in tretjo v tej sezoni. Z 2:5 so v domačem Staples Centru klonili proti Vegas Golden Knights. Slovenski zvezdnik v dresu kraljev Anže Kopitar je prispeval podajo ob drugem golu svoje ekipe za 2:4. Moštvo iz ... Delo

Kralje teple kazni, Kopitar verjame, da gredo v pravo smer

38d Moštvo iz Las Vegasa je že po sedmih minutah vodilo z 2:0. Najprej je v šesti zadel Reilly Smith, minuto in 17 sekund kasneje je povišal Max Pacioretty. V prvi tretjini je znižal Austin Wagner. V drugi tretjini je Paul Stastny zadel dvakrat ob igralcu več. Dustin Brown je v ... Siol.net

KRALJI kljub zapravljenem vodstvu do zmage, KOPITAR zbira točke

39d Odločilni gol za kralje je 59 sekund pred koncem tekme prispeval Alex Iaffalo, ki je domače moštvo po šoku po treh prejetih zadetkov v zadnji tretjini tako znova popeljal v vodstvo. V zadnji minuti tekme sta nato za potrditev druge zmage v sezoni zadela še Dustin Brown, eno od podaj ... Ekipa24

Na tekmi preobratov Kopitar spet polnil statistiko

39d Hokejisti Los Angeles Kings so na prvi domači tekmi sezone s 7:4 premagali Nashville Predators. Moštvo Anžeta Kopitarja je po dveh tretjinah vodilo že s 4:1, a nato gostom dovolilo, da so izenačili, v samem zaključku pa vendarle prišlo do zmage. Slovenski zvezdnik je k zmagi prispeval podajo in zadetek. ... Žurnal24

Kralji po zapravljenem visokem vodstvu vseeno do zmage

39d Odločilni zadetek za kralje je 59 sekund pred koncem tekme prispeval Alex Iaffalo, ki je domače moštvo po šoku po treh prejetih zadetkov v zadnji tretjini znova popeljal v vodstvo. V zadnji minuti tekme sta nato za potrditev druge zmage v sezoni zadela še Dustin Brown, eno od podaj je ... Dnevnik

Kralji po zapravljenem vodstvu vseeno do zmage

39d Hokejisti Los Angeles Kings so na prvi domači tekmi nove sezone v severnoameriški ligi NHL s 7:4 premagali Nashville Predators. Moštvo Anžeta Kopitarja je po dveh tretjinah vodilo že s 4:1, a nato gostom dovolilo, da so izenačili, v samem zaključku pa vendarle prišlo do zmage. Slovenski zvezdnik je prispeval ... Delo