Vse po starem: Los Angeles Kings izgubili četrtič v nizu

68d Nashville je do prvega vodstva na tekmi prišel v prvi tretjini z igralcem manj na ledu, zadel je Viktor Arvidsson. Kralji so na začetku druge tretjine izenačili preko Austina Wagnerja, potem pa so gostje v razmaku slabih dveh minut in pol dvakrat zadeli (v 35. in 37. minuti), kar je ... Dnevnik

Kralji izgubili še četrtič v nizu

68d Nashville je do prvega vodstva na tekmi prišel v prvi tretjini z igralcem manj na ledu, zadel je Viktor Arvidsson. Kralji so na začetku druge tretjine izenačili preko Austina Wagnerja, potem pa so gostje v razmaku slabih dveh minut in pol dvakrat zadeli (v 35. in 37. minuti), kar je ... Ekipa24

Na zahodu nič novega: poraz Kraljev, brez točk Kopitarja

68d Los Angeles je proti Nashvillu z 1:3 doživel deseti poraz na zadnjih 12 tekmah, kapetan Anže Kopitar je ostal petič zapored brez točke, s čimer so Kingsi še trdneje na dnu Zahodne konference v Ligi NHL. Novinec Austin Wagner je redka svetla točka v porazni sezoni Los Angelesa. 21-letnik iz ... RTV Slovenija

68d Los Angeles – Hokejisti moštva Los Angeles Kings verjetno že komaj čakajo, da se bo sezona za pozabo v ligi NHL končala. Očitno bodo redni del končali kot najslabša zasedba zahodne konference, doslej so v 70 dvobojih zbrali zgolj 25 zmag, do mest, ki še vodijo v končnico, pa jih ... Delo