Kralji so se najprej izvlekli, nato pa stara zgodba

8d Moštvo Los Angeles Kings slovenskega hokejista Anžeta Kopitarja je v ligi NHL v pretekli noči z 2:3 po podaljšku izgubilo pri Ottawi. Kopitar je pri tem vknjižil 15. točko sezone, ko je podal pri prvem golu Kraljev za vodstvo z 1:0. Slab začetek Kraljev v novi sezoni se sicer nadaljuje. ... Žurnal24

Kralji poraženi v podaljšku, Kopitar z novo podajo

8d Slab začetek kraljev v novi sezoni se nadaljuje. Moštvo ima po 16 tekmah le pet zmag ob 10 porazih in zadnjemu porazu v podaljšku. Podaljšek na gostovanju v Ottawi, ki ima v novi sezoni prav tako le pet zmag, je moštvu iz Los Angelesa uspelo izsiliti 7,2 sekunde pred koncem ... Ekipa24

#video Kralji poraženi v podaljšku, Kopitar vpisal podajo

8d Slab začetek Kraljev v novi sezoni se nadaljuje. Moštvo ima po 16 tekmah le pet zmag ob 10 porazih in zadnjemu porazu v podaljšku. Podaljšek na gostovanju v Ottawi, ki ima v novi sezoni prav tako le pet zmag, je moštvu iz Los Angelesa uspelo izsiliti 7,2 sekunde pred koncem ... Dnevnik

Kopitar enajstič v sezoni podal, Kralji enajstič izgubili

8d Hokejisti moštva Los Angeles Kings so sinoči v 16. dvoboju nove sezone lige NHL vpisali že enajsti poraz. Na gostovanju pred 9929 gledalci v dvorani Canadian Tire Center so morali v podaljšku na kolena pred Ottawo (2:3), dvoboja je bilo konec v 64. minuti, ko je odločilni zadetek prispeval Jean-Gabriel ... Delo

Kralji v podaljšku izgubili derbi dna lige s Senatorji

8d Anže Kopitar je podal za vodilni gol Los Angelesa, a 15. točka kapetana je bila premalo za Los Angeles, ki je pri Ottawi izgubil z 2:3, potem ko je Jean-Gabriel Pageau zadel v 64. minuti. Kingsi so prikovani na dno Pacifika in Zahoda. Četrtkov hokejski obračun v kanadski prestolnici je ... RTV Slovenija