Kopitar v polno za zmago Kraljev

32d Anže Kopitar je ob zmagi prispeval tretji gol za kalifornijsko, v polno je zadel, ko je imelo njegovo moštvo na ledu igralca manj. Jonathan Quick je prispeval 23 obramb za zmago v domačem Staples Centru, med strelci pa so bili poleg Kopitarja še Tyler Toffoli - s prvim golom je ... Žurnal24

#video Zadel ob zmagi Kraljev proti Calgaryju

32d Jonathan Quick je prispeval 23 obramb za zmago v domačem Staples Centru, med strelci pa so bili poleg Kopitarja še Tyler Toffoli - s prvim golom je prekinil kar 136 minut dolgo strelsko sušo svoje ekipe -, Jeff Carter in Ilija Kovalčuk. Za goste je ob koncu tekme izid znižal ... Dnevnik

Kopitar zadel za zmago kraljev proti Calgaryju

32d Jonathan Quick je prispeval 23 obramb za zmago v domačem Staples Centru, med strelci pa so bili poleg Kopitarja še Tyler Toffoli - s prvim golom je prekinil kar 136 minut dolgo strelsko sušo svoje ekipe -, Jeff Carter ter Ilija Kovalčuk. Za goste je ob koncu tekme izid znižal ... Ekipa24

32d Po treh zaporednih porazih v ligi NHL so se hokejisti moštva Los Angeles Kings vendarle vrnili v zmagovalne tirnice. Enako kot že prejšnji teden so bili že drugič v sezoni, le da tokrat na domačem ledu dvorane Staples Center, uspešnejši od Calgaryja, le da sinoči zmage niso ujeli v podaljšku, ... Delo

LA s pomočjo Kopitarjevega zadetka prekinil niz treh porazov

32d Los Angeles je v Ligi NHL po nizu neučinkovitih iger s 4:1 premagal Calgary in se izognil četrtemu zaporednemu porazu. Že po drugi tretjini (4:0) je bilo delo opravljeno. V Staples Centru se je nasprotnikova mreža prvič zatresla že po 75 sekundah, uspešen je bil Tyler Toffoli. Tudi drugo tretjino ... RTV Slovenija