Kopitar hitro odprl goleado za novo zmago Kraljev

24d Dobrih 16.000 gledalcev je v Staples Centru že po petih minutah videlo vodstvo Los Angeles Kings, zanj je poskrbel prav Kopitar. Vodstvo je zdržalo do začetka drugega dela, ko so gostje izenačili, a nato so Kalifornijci z dvema zadetkoma v minuti ušli na +2. Najprej je ob igralcu manj Blake ... Siol.net

Anže Kopitar se je v Los Angelesu srečal z malim Krisom

24d Kapetan hokejske ekipe Los Angeles Kings Anže Kopitar se je po petkovem treningu pred nocojšnjim obračunom z ekipo Minnesota Wild srečal s Krisom, slovenskim dečkom s spinalno mišično atrofijo. Kopitar se s Krisom ter njegovima staršema Ano Jerak in Matteom Zudichem pogovoril ter jim razkazal slačilnico in druge zanimivosti. S ... RTV Slovenija

#video Poraz vodilne ekipe zahodne konference, Anže Kopitar v Los Angelesu srečal Krisa

24d V Winnipegu v kanadski provinci Manitoba se je izkazal vratar Connor Hellebuyck, ki je predstavljal nerešljivo uganko za zlate viteze iz igralniške meke. Hellebuyck je v tej sezoni še šestič zaklenil vrata, kar je največ med vratarji v ligi NHL. St Louis, ki ima 90 točk, največ v zahodni konferenci, ... Dnevnik

To je za malega Krisa storil Anže Kopitar

25d Ekipa Los Angeles Kings bo v severnoameriški hokejski lige NHL nocoj ob 22. uri po slovenskem času igrala z Minnesoto Wild, Anže Kopitar pa je že po petkovem treningu v Los Angelesu pozdravil slovenskega dečka s spinalno mišično atrofijo Krisa iz Kopra.Kopitar se z njim in staršema Ano Jerak ter ... Žurnal24

TO SMO ČAKALI! Anže Kopitar se je srečal s KRISOM! (FOTO)

25d Deček Kris, za katerega smo v vsej slovenski akciji zbirali sredstva za težko operacijo, ki je njega in njegovo družino odpeljala onkraj velike luže, se je srečal še z enim v nizu vrhunskih slovenskih športnikov. To pot ga je v slačilnico Los Angeles Kingsov povabil naš Anže Kopitar in nastala ... Ekipa24

Kopitar se je srečal s Krisom, Hudiči končali zmagoviti niz prvakov

25d Švedski napadalec Jesper Bratt je v Newmarku v 9. minuti poskrbel za vodstvo New Jersey Devils, a so gostje iz St. Louisa štiri minute zatem izenačili. V drugem delu so Hudiči dvakrat zadeli in bili pred zadnjimi 20 minutami v dobrem položaju za zmago (3:1). Jaden Schwartz je prvakom z ... Siol.net