Tekma številka 5 v San Joseju

1dSiol.net

Novo izenačenje na Zahodu

3d Zmago sta jim z goloma v prvi tretjini zagotovila Rus Ivan Barbašev ter Tyler Bozak, v zadnjem delu je izid znižal Čeh Tomaš Hertl. Domači vratar Jordan Binnington se je izkazal z 29 obrambami. "Obramba je danes odlično delovala. Ni jim dopustila veliko pravih priložnosti, tako da nisem imel težkega ... Žurnal24

#video St. Louis izenačil konferenčni finale NHL

3d Zmago sta jim z goloma v prvi tretjini zagotovila Rus Ivan Barbašev ter Tyler Bozak, v zadnjem delu je izid znižal Čeh Tomaš Hertl. Domači vratar Jordan Binnington se je izkazal z 29 obrambami. »Obramba je danes odlično delovala. Ni jim dopustila veliko pravih priložnosti, tako da nisem imel težkega ... Dnevnik

Gol v 35. sekundi napovedal izenačenje St. Louisa

3d Ivan Barbašev je z golom že v 35. sekundi četrte tekme konferenčnega finala napovedal, da bo St. Louis naredil vse in res so Bluesi na koncu z 2:1 izenačili finale Zahoda proti San Joseju na 2:2 v zmagah. Blues so presenetili Sharkse že na samem štartu tekme, saj so takoj ... RTV Slovenija

St. Louis do pomembne zmage in izenačenja

3d Tekmo številka štiri so odigrali v St. Louisu, kjer je v četrtek zjutraj San Jose zmagal po podaljšku, tokrat pa so bili boljši domačini. Hokejisti St. Louisa so glavnino svojega dela opravili že v prvi tretjini, ko so dosegli tudi oba zadetka. Le 35 sekund po začetku tekme je mrežo ... Siol.net

Morski psi iščejo pomembno zmago v gosteh

3d Tekma številka 4 se igra v St. Louisu, kjer je v četrtek zjutraj San Jose zmagal po podaljšku. Če San Jose povede s 3:1, utegne biti peta tekma, ki jo bosta moštvi odigrali v noči na ponedeljek, 20. maja, že odločilna, sicer bo potrebna šesta tekma (v noči na sredo, ... Siol.net

Podaje z roko sodniki niso smeli pregledati

5d S kontroverznim golom Erika Karlssona v šesti minuti podaljška je San Jose na tretji tekmi finala Zahodne konference Lige NHL s 5:4 ugnal St. Louis in si ekspresno povrnil prednost domačega ledu. Karlsson je odločil tekmo, potem ko je Timo Meier podal plošček pred vrata z roko, a tega sodniki ... RTV Slovenija

#video San Jose po podaljšku do prednosti v finalu na zahodu

5d San Jose je v drugi tretjini zapravil zgodnje vodstvo z 2:0. Po zaslugi dveh golov Davida Perrona je St. Louis izenačil in ob koncu druge tretjine povedel s 4:3. Enainšestdeset sekund pred koncem rednega dela je Logan Couture morske pse popeljal do izenačenja 4:4 in podaljška, v katerem so bili ... Dnevnik

Morski psi po pravi srhljivki zmagali v St. Louisu

5d ST. LOUIS – Hokejisti moštva San Jose Sharks so v finalu zahodne konference NHL spet prešli v vodstvo (z 2:1 v zmagah), potem ko so po pravi srhljivki v gosteh po podaljšku s 5:4 (2:0, 1:4, 1:0; 1:0) strli odpor ekipe St. Louis Blues. Zmagoviti gol je v šesti minuti ... Delo

Krueger spet s trenersko taktirko v NHL, St. Louis in San Jose za vodstvo v seriji

5d Preberite še: Siol.net

V San Joseju po notah Bluesa

7d Igralci St. Louis Blues so po uvodnem porazu na drugi tekmi konferenčnega finala proti San Jose Sharks le prišli do zmage s 4:2 ter izenačenja 1:1 v seriji na štiri zmage. Serija se bo zdaj preselila v St. Louis, kjer bosta odigrani naslednji dve tekmi. Zmagovalec vzhoda in finalist velikega ... Žurnal24

#video Finale zahodne konference lige NHL izenačen 1:1

7d Serija se bo zdaj preselila v St. Louis, kjer bosta odigrani naslednji dve tekmi. Zmagovalec vzhoda in finalist velikega finala lige NHL bo znan najprej po petih tekmah. V finalu vzhodne konference ekipa Boston Bruins vodi z 2:0 v zmagah proti Carolina Hurricanes. Za note iz St. Louisa so zadeli ... Dnevnik

St. Louis izenačil finale zahodne konference

7d San Jose - Končnica lige NHL se približuje finalnemu boju za Stanleyjev pokal, v finalu zahodne konference se merita St. Louis Blues in San Jose Sharks. Slednji so imeli v rednem delu boljši izkupiček, zato so prvi dve tekmi odigrali na domačem ledu, St. Louis pa je pred povratkom domov ... Delo

Bodo morski psi na pol poti ali bo St. Louis izenačil?

7d Preberite še: Siol.net

San Jose izkoristil prednost domače dvorane

9d Hokejisti moštva San Jose Sharks so na prvi tekmi finala zahodne konference končnice severnoameriške lige NHL izkoristili prednost domače dvorane in gostujoče moštvo St. Louis Blues premagali s 6:3 ter v seriji na štiri zmage povedli z 1:0 v zmagah. Na prvi tekmi sta blestela 22-letni Timo Meier, ki je ... Žurnal24

Morski psi v finalu zahodne konference povedli z 1:0 v zmagah

9d Na prvi tekmi sta blestela 22-letni Timo Meier, ki je dvakrat zadel v polno v razmaku sedmih minut v drugi tretjini, ter Logan Couture, ki je tekmo končal prav tako z dvema zadetkoma. Med strelce sta se vpisala še Joe Pawelski in Kevin Labanc. Za goste pa so zadeli Joel ... Ekipa24

9d Hokejisti moštva San Jose Sharks so na prvi tekmi finala zahodne konference končnice severnoameriške lige NHL izkoristili prednost domače dvorane in gostujoče moštvo St. Louis Blues premagali s 6:3 ter v seriji na štiri zmage povedli z 1:0 v zmagah. Na prvi tekmi sta blestela 22-letni Timo Meier, ki je ... Delo

#video San Jose povedel v finalu zahodne konference

9d Na prvi tekmi sta blestela 22-letni Timo Meier, ki je v drugi tretjini dvakrat zadel v polno v razmaku sedmih minut, in Logan Couture, ki je tekmo končal prav tako z dvema zadetkoma. Med strelce sta se vpisala še Joe Pawelski in Kevin Labanc. Za goste pa so zadeli Joel ... Dnevnik

Na prvi tekmi blestel Timo Meier

9d San Jose je na uvodu finala zahodne konference Lige NHL premagal St. Louis s 6:3. Junak je bil Timo Meier. 22-letni Švicar je namreč zabil dva gola, podal pa je še Loganu Couturu. Ta je tekmo prav tako končal z dvema zadetkoma. "Meier je bil kot bik. Ko drsa z ... RTV Slovenija