Kralji poraženi v Torontu, Kopitar vpisal podajo

6d Za 1:1 je v 14. minuti zadel Alexander Kerfoot. Nato je Toronto v tretji tretjini v razmaku 30 sekund za zmago zadel še dvakrat, najprej je to uspelo Austonu Matthewsu, za njim še Williamu Nylanderju. Matthews in Nylander sta dodala še vsak po eno podajo. Frederik Andersen je zbral 25 ... Ekipa24

Kralji prvi dosegli gol, nato usoden razmak 30 sekund

6d Hokejisti Los Angelesa so se po zmagi nad Chicagom spet izgubili. Deseti poraz v sezoni jim je zadal Vancouver, ki je slavil s 3:1. Kralji so sicer povedli na začetku druge tretjine, ko je po podaji Anžeta Kopitarja zadel Alex Iafallo. Do konca tega dela tekme je izenačil Alexander Kerfoot. ... RTV Slovenija

Nova točka Kopitarja dovolj za vodstvo, ne pa tudi za zmago Kraljev

6d Toronto – Čeprav so losangeleški hokejski s slovenskim kapetanom Anžetom Kopitarjem na čelu bolje začeli tekmo v Torontu, so na koncu doživeli nov poraz v NHL. Javorovi listi so po zaostanku z 0:1 izkoristili prednost domačega ledu in zmagali s 3:1 (0:0, 1:1, 2:0). Potem ko se je uvodna tretjina ... Delo