Polovična slovenska bera na alpskem ledu

18d Jesenice - Jeseniški hokejisti so si za prikazano proti Asiagu, vodilnemu moštvu alpske lige, prislužili aplavz tisočglave množice v svoji Podmežakli, a so hkrati spet obžalovali zapravljeno izjemno priložnost. Najbolj kakovostne tekme doslej v sezoni na Jesenicah niso kronali z zmago, vse tri točke so odšle v Italijo, potem ko ... Delo

Železarji ob koncu praznih rok, Olimpija ne popušča

18d Slabih tisoč gledalcev je v Podmežakli v 7. minuti pozdravilo zadetek Erika Svetine, a pri vodstvu domačih ni ostalo dolgo. Gostje so z izenačenjem odgovorili že dobro minuto pozneje, a Jeseničani so imeli tik pred koncem prve tretjine spet razlog za zadovoljstvo. Andrej Hebar je soigralce na odmor odpeljal z ... Siol.net

Jeseničani ob točke pol minute pred koncem

18d Jeseničani so gostili vodilno ekipo lige in tekmo dobro odprli, saj so po prvi tretjini vodili z 2:1 po zadetkih Erika Svetine v sedmi in Andreja Hebarja v 20. minuti. Potem ko v drugi tretjini ni bilo zadetkov, pa so v tretji gosti poskrbeli za preobrat pred skoraj tisoč gledalci ... Dnevnik

18d Jeseničani so gostili vodilno ekipo lige in tekmo dobro odprli, saj so po prvi tretjini vodili z 2:1 po zadetkih Erika Svetine v sedmi in Andreja Hebarja v 20. minuti. Potem ko v drugi tretjini ni bilo zadetkov, pa so v tretji gosti poskrbeli za preobrat pred skoraj tisoč gledalci ... Ekipa24

Asiago v 60. minuti utišal Podmežaklo

18d Hokejisti SIJ Acronija Jesenic so v 13. krogu Alpske lige z 2:3 klonili proti Asiagu. Odločilni zadetek za zmago gostov v Podmežakli je pol minute pred koncem dosegel Simone Olivero. Železarji so dobro začeli srečanje, saj so po prvi tretjini vodili z 2:1. Zadela sta Erik Svetina in Andrej Hebar, ... RTV Slovenija

Železarjem je dobro kazalo, pol minute pred koncem pa so ostali praznih rok

18d Večerni tekmi bosta za slovenska predstavnika v Alpski ligi zadnji pred reprezentančnim premorom. Ta sledi prihodnji teden, slovenska reprezentanca bo med četrtkom in soboto igrala v Latviji, kjer jo ob gostiteljih čakajo še Belorusi in Francozi. Na seznamu povabljene 25-erice na ponedeljkov zbor na Bledu je osem hokejistov Olimpije in ... Siol.net

Jesenice končno brez nočne more hrabro v boj proti Asiagu

19d Ljubljana - Žal se doslej v sezoni ni zgodilo prav pogosto, da bi bili tako ljubljanska zasedba kot tudi jeseniška hkrati na tekmah alpske lige proti tekmecem iz Avstrije in Italije uspešni. Praznični četrtek pa je razveselil oba naša tabora s petimi točkami. Železarji so le odgnali nočno moro podaljška, ... Delo

Železarji pred premorom pričakujejo vodilne, Olimpija na Južnem Tirolskem

Preobrat Jesenic

19d Hokejisti Olimpije in Jesenic so v nadaljevanju alpske hokejske lige dosegli zmagi. Ljubljančani nadaljujejo zmagoviti niz, potem ko so v četrtek na domačem ledu s 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) premagali Fasso. Izjemen preobrat je uspel Jeseničanom, ki so bili na gostovanju po podaljšku s 5:4 (1:2, 1:2, 2:0, 1:0) boljši ... Dnevnik

Kopitar izbral orožja za edini test pred pomembnima domačima akcijama

20d Slovensko hokejsko reprezentanco v tej sezoni čakata pomembni domači akciji. Februarja bo na Jesenicah igrala olimpijske predkvalifikacije, na katerih se bo pomerila z Japonsko, Litvo ter najslabše rangirano reprezentanco iz predkvalifikacij (skupine K, L ali M). Vrhunec reprezentančnega tekmovalnega obdobja pa bo domače svetovno prvenstvo Divizije I-A konec aprila v ... Siol.net

Turnir v Liepaji zadnja priprava risov na olimpijske predkvalifikacije

20d Slovenski hokejisti se bodo tako v ponedeljek popoldne zbrali v tradicionalni bazi na Bledu, konec prihodnjega tedna pa jih v latvijskem obmorskem mestu Liepaja čaka nastop na turnirju iz niza Euro Ice Hockey Challenge. Strokovni štab reprezentance pod vodstvom selektorja Matjaža Kopitarja je za prva dva dneva reprezentančne akcije predvidel ... RTV Slovenija

Odskočna deska risov za izzive v letu 2020

20d Bled - Pred slovensko hokejsko reprezentanco je uvodna preizkušnja nove sezone, V Liepaji na latvijski obali bo od četrtka do sobote, torej od 7. do 9. t. m., merila moči z domačo reprezentanco, Belorusijo in s Francijo. Obenem bo to prvi turnir po vrnitvi Matjaža Kopitarja na mesto selektorja risov ... Delo