Železarji udarno začeli trojček tekem v Podmežakli

1d SIJ Acroni Jesenice so v zadnji tretjini napolnile mrežo mlade ekipe Salzburga v zelo kakovostni tekmi Alpske lige v Podmežakli (7:3). Druga ekipa KAC-a ni imela možnosti proti vodilni Olimpiji (1:7). Železarji so trojček domačih tekem v tem tednu začeli proti ambicioznim mladim rdečim bikom iz Salzburga. Gostje iz Solnograškega ... RTV Slovenija

Olimpija do zanesljive zmage, Jeseničani ugnali rdeče bike

1d Ljubljansko moštvo, ki mu na Koroškem nista pomagala vidnejša člena napada Miha Zajc in Gal Koren, je pri predzadnji ekipi tekmovanja vknjižil novo zanesljivo zmago. Že po dobrih petih minutah srečanja je na semaforju pisalo 0:2. Zadela sta kapetan Žiga Pance in zadnji novinec Žiga Pešut. V drugi tretjini so ... Siol.net

Jeseničani v zadnji tretjini strli mlade Salzburžane

1d Jeseničani so v prejšnji tekmi nesrečno končali niz zmag. Potem ko so dobili 12 zaporednih tekem, so 13. izgubili z zadetkom v Cortine dve sekundi pred koncem. A poraz ni bistveno spremenil forme železarjev. Danes so v obračunu z moštvom, ki se bori za vstop med četverico najboljših, spet zmagali ... Ekipa24

SŽ Olimpija brez težav v Celovcu, zmaji so se kot prvi že uvrstili v končnico lige AHL

1d Ljubljančani so zanesljivo opravili nalogo in gladko upravičili status favorita v obračunu s predzadnjo ekipo regionalnega tekmovanja. Nove tri točke pa so jih tudi obdržale na vrhu lestvice alpske lige, kjer imajo zdaj 64 točk. Tako kot na prejšnjih dveh tekmah, ko so dvakrat igrali z zadnjim Linzem, so tudi ... Ekipa24

Olimpija do zanesljive zmage, Jeseničani gostijo rdeče bike

1d Jeseniški niz zmag se je v soboto končal pri Cortini, ki je železarjem preprečila 13. zaporedno slavje. Gorenjska ekipa bo po treh gostovanjih igrala doma. V dvorani Podmežakla bo gostila peti Red Bull Juniors, ki se prav tako bori za eno od prvih štirih mest. Ta po rednem delu neposredno ... Siol.net

Olimpija na Koroškem, Jeseničani gostijo rdeče bike

2d Torek prinaša zgolj tri alpske tekme, na dveh bosta imela besedo oba slovenska predstavnika. Vodilna Olimpijo bo gostovala pri predzadnjem moštvu tekmovanja, drugi ekipi Celovca. Zeleni in rdeči zmaji so se srečali v prvem delu sezone, ko so ekipe po dvakrat igrale med seboj, točke pa je dal šele seštevek ... Siol.net