HDD SIJ Acroni Jesenice že v polfinalu
Gorenjski Glas

94d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / petek, 15. januar 2021 / 11:36 Kranj – V ponedeljek so hokejisti HK True Celje in HDD SIJ Acroni Jesenice odigrali drugo tekmo četrtfinala končnice državnega prvenstva. Gorenjci so bili boljši tudi v Celju in zmagali z 11 : 4 ter se uvrstili v ... Gorenjski Glas

Znana še dva polfinalista DP

94d Pričakovano so se vanj z gladko zmago proti Blejcem uvrstili hokejisti SŽ Olimpije, uspešni pa so bili tudi igralci Slavije Junior, ki so še drugič premagali Maribor. že prej so si napredovanje priigrali hokejisti Sija Acronija Jesenic. Odprto je še eno mesto, o katerem odločata Hidria Jesenice in kranjski Triglav. ... Ekipa24

Olimpija in Slavija v polfinale, na voljo le še ena vstopnica

94d Najboljše moštvo rednega dela državnega prvenstva HK SŽ Olimpija je v četrtfinalu domačega tekmovanja pričakovano brez težav odpravilo HKMK Bled. Potem ko so Ljubljančani na prvi tekmi zmagali z 8:1, so bili zanesljivi tudi na Bledu, kjer so slavili s 5:0. Precej tesneje je bilo v paru med četrtim HK ... Siol.net

Mladi Jeseničani na prvi četrtfinalni tekmi DP presenetili Triglav

96d Druga članska ekipa z Jesenic je premagala tretjeuvrščenega po rednem delu, Triglav, in to v njegovi dvorani. To je bila šesta medsebojna tekma med Triglavom in Jesenice mladimi to sezono v različnih tekmovanjih, a šele prvič je zmaga pripadla četi Gabra Glaviča – in do nje ne bi mogli priti ... Ekipa24

Jeseničani so se mučili z mladimi Celovčani; Olimpija gladko v Fassi

96d Hokejisti Sij Acronija Jesenic so v Alpski ligi s 6:4 premagali drugo ekipo celovškega Kaca, ki je še v 49. minuti v Podmežakli vodila s 4:3. V prvi tretjini so bili Jeseničani precej boljši tekmec, a se to pri rezultatu ni odražalo. Gostje so znali kaznovati vsako napako. Povedli so ... RTV Slovenija

Predzadnji Korošci namučili Jeseničane, Olimpija slavila v Italiji

96d Hokejisti HDD Sij Acroni Jesenice so šele v izdihljajih srečanja na kolena spravili mlado ekipo Celovca, ki je na gostovanje sicer prišla s popotnico zmage nad Bregenzerwaldom, a je vloga favorita pripadala železarjem. Ti so se v 9. minuti znašli v zaostanku z 0:2, Žan Jezovšek je po začetnem šoku ... Siol.net

Jeseničani so se namučili z mladimi Celovčani

96d Mladi Celovčani, predzadnji na lestvici so bili presenetljivo trd oreh, še v 49. minuti so vodili s 4:3, v zadnjih 11 minutah pa so železarji vendarle stvari postavili na svoje mesto in zabeležili pričakovano zmago. V prvi tretjini so bili Jeseničani precej boljši tekmec, a se to pri rezultatu ni ... Ekipa24

Mladi Jeseničani presenetili Triglavane, do prednosti tudi Založani

96d Medtem ko so hokejisti HDD Sij Acroni Jesenice že opravili s četrtfinalnim nasprotnikom, HK True Celje so dvakrat visoko odpravili, so oklepniki HK Triglav Kranj in HD Hidria Jesenice šele danes odprli končnico. Triglavani so po rednem delu zasedali tretje mesto, mlada jeseniška zasedba pa šesto. Na uvodnem srečanju v ... Siol.net

Mladi Jeseničani ugnali Triglavane

Predzadnji Korošci namučili Jeseničane, Olimpija v Italiji

Četrtfinale začenja še kvartet

97d Medtem ko so hokejisti HDD Sij Acroni Jesenice že opravili s četrtfinalnim nasprotnikom, HK True Celje so dvakrat visoko odpravili, člani HK SŽ Olimpija pa proti HKMK Bled vodijo z 1:0 v zmagah, štirje kolektivi šele začenjajo končnico. Tretje moštvo rednega dela HK Triglav Kranj se bo za polfinale pomerilo ... Siol.net

Četrtfinale začenja še kvartet, Olimpija z novo okrepitvijo

Nova zmaga Jeseničanov v Alpski hokejski ligi

97d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / torek, 12. januar 2021 / 09:13 Jesenice – Hokejisti so v Alpski hokejski ligi v soboto odigrali nove tekme rednega dela. V Športni dvorani Podmežakla na Jesenicah je HDD SIJ Acroni Jesenice s 4 : 1 (2 : 0, 1 : 1, 1 : ... Gorenjski Glas

Olimpija po podaljšanje zmagovitega niza v Italijo, Jeseničani gostijo Korošce

97d Pred hokejisti HDD Sij Acroni Jesenice je 15. tekma Alpske lige v sezoni. V dvorani Podmežakla bodo pričakali drugo ekipo Celovca, ki na gostovanje prihaja s popotnico zmage nad Bregenzerwaldom. Korošci zasedajo 15. mesto, železarji so deveti. HK SŽ Olimpija po treh zaporednih zmagah odhaja na gostovanje k Fassi, ki ... Siol.net

Jeseničani z dvema visokima zmagama že v polfinalu

97d V državnem hokejskem prvenstvu je že znan prvi polfinalist. SIJ Acroni Jesenice so tudi na drugi tekmi odpravili Celjane (4:11). Prvo tekmo prejšnji ponedeljek v Podmežakli so dobili kar s 14:0. Trener Mitja Šivic je v zgoščenem januarskem urniku spočil nekatere svoje nosilce. Žan Us, Blaž Tomžaveič, Andrej Hebar in ... RTV Slovenija

Jeseničani prvi polfinalisti državnega prvenstva

97d Jeseničani so dobili tudi drugo tekmo, v gosteh so slavili z 11:4 (3:0, 4:3, 4:1). Na prvi doma so zmagali s 14:0. V začetku januarja se je končal redni del tekmovanja z osmimi ekipami. Vse tudi nastopajo v končnici, redni del pa je določil vrstni red oziroma pare četrtfinala. Glavna ... Ekipa24

Jeseničani v Celje po polfinale, Olimpija preizkuša nova obraza

97d Pričakovati gre, da bomo danes dobili prvega polfinalista državnega prvenstva. Če v Celju ne bo presenečenja, si bodo napredovanje med štiri kot prvi zagotovili hokejisti HDD Sij Acroni Jesenice. Na prvem obračunu so nasprotnika odpravili s 14:0. V drugem paru so hokejisti HK SŽ Olimpija na prvi tekmi pričakovano premagali ... Siol.net

Olimpija končnico odprla s pričakovano zmago

98d V četrtfinalu prvouvrščeni iz rednega dela igra z osmim, drugi s sedmim, tretji s šestim in četrti s petim. Hokejisti HK SŽ Olimpija se tako merijo s HKMK Bled, HDD Sij Acroni Jesenice s HK True Celje, HK Triglav Kranj s HD Hidria Jesenice, HK Slavija Junior pa s HDK ... Siol.net

Olimpija začenja končnico

99d V četrtfinalu prvouvrščeni iz rednega dela igra z osmim, drugi s sedmim, tretji s šestim in četrti s petim. Hokejisti HK SŽ Olimpija se rako merijo s HKMK Bled, HDD Sij Acroni Jesenice s HK True Celje, HK Triglav Kranj s HD Hidria Jesenice, HK Slavija Junior pa s HDK ... Siol.net

Visoka zmaga Jesenic v končnici prvenstva

99d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / sobota, 9. januar 2021 / 15:52 Jesenice – Hokejisti HDD SIJ Acroni Jesenice in HK True Celje so v ponedeljek odigrali prvo četrtfinalno tekmo končnice državnega prvenstva. Jeseničani so zmagali kar s 14 : 0 (4 : 0, 7 : 0, 3 : 0). ... Gorenjski Glas

Olimpija prvič z novo okrepitvijo

100d Hokejisti HK SŽ Olimpija, med katerimi je bilo v zadnjih dneh kar nekaj kadrovskih sprememb - oditi so morali Jure Sotlar, David Planko in Janez Orehek, klubu pa se je pridružil finski branilec Juuso Pulli, ki je v petek že treniral z zeleno-belimi in bo, kot so zapisali na družbenim ... Siol.net