Zmagi hokejistov SIJ Acroni Jesenice in Triglava
Gorenjski Glas

30d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / torek, 22. oktober 2019 / 06:48 Jesenice, Zagreb – Sobotna tekma v Alpski hokejski ligi (AHL) med ekipama SIJ Acroni Jesenice in VEU Feldkirch se je v Dvorani Podmežakla končala z rezultatom 4 : 0 (2 : 0, 0 : 0, 2 : 0) ... Gorenjski Glas

Hladna prha za zmaje na Južnem Tirolskem
Slovenske novice

31d LJUBLJANA – Niz uspehov Olimpijinih hokejistov je v zadnjih dveh sezonah dolg, a tokrat je zmajem hudo spodrsnilo. Za najpomembnejši cilj jesenskih mesecev so si zadali osvojitev prvega mesta na četrtfinalnem turnirju celinskega pokala, že po dveh dneh sicer tridnevnega tekmovanja pa so ostali brez možnosti za končno zmago. Vedrejše ... Slovenske novice

BASKI grozili Ljubljančanom, na koncu so le preprečili zaplet!

32d Slovenski prvaki so na turnirju dosegli le eno zmago, proti baskovskemu San Sebastianu so danes slavili s 6:1 (0:0, 3:0, 3:1), ter končali na tretjem mestu. V nadaljevanje tekmovanja je vodilo samo prvo mesto.Brez možnosti za napredovanje so ostali brez možnosti za napredovanje; potem ko so za uvod z 1:2 ... Ekipa24

Ljubljančani za konec visoko premagali Baske

32d Brez možnosti za napredovanje so ostali brez možnosti za napredovanje; potem ko so za uvod z 1:2 po kazenskih strelih izgubili s prirediteljem, tekmecem iz alpske lige Rittnom, so v soboto klonili še proti madžarskemu Ferencvarosu, ki je bil boljši s 3:2. Želje v ljubljanskem taboru so bile sicer precej ... Dnevnik

Polončič nezadovoljen posedel peterico, Olimpija končala z zmago

32d Člani ljubljanske Olimpije so pred odhodom na drugi krog celinskega pokala v Renon poudarjali, da pričakujejo izenačeno tekmovanje, a da imajo pred seboj le en cilj, in sicer napredovanje v tretji krog tekmovanja, ki ga bo novembra gostil danski Vojens. Zmaji so na uvodni tekmi v podaljšku izgubili z Rittnom, ... Siol.net

Zmaji brez možnosti za napredovanje

33d Po včerajšnjem uvodnem porazu proti gostitelju turnirja skupine D celinskega pokala, italijanskemu Rittnu (1:2), so hokejisti SŽ Olimpije ostali praznih rok tudi v današnjem drugem obračunu proti Ferencvarosu (2:3 – 2:2, 0:1, 0:0), s čimer ne morejo več računati na prvo mesto in napredovanje v naslednjo fazo tekmovanja. Jutri se ... Delo

SŽ Olimpija izgubila tudi drugo tekmo celinskega pokala

33d Olimpija je tekmo začela dobro, že v uvodnih minutah je imela dvakrat igralca več na ledu, toda mreže madžarskega vratarja ji ob številčni premoči ni uspelo zatresti. So pa bili uspešnejši kmalu po tem, ko so bili Madžari spet kompletni. Strelec vodilnega gola je bil v deveti minuti Luka Zorko, ... Ekipa24

Zmaji v celinskem pokalu izgubili še drugič

33d Olimpija je tekmo začela dobro, že v uvodnih minutah je imela dvakrat igralca več na ledu, toda mreže madžarskega vratarja ji ob številčni premoči ni uspelo zatresti. So pa bili uspešnejši kmalu po tem, ko so bili Madžari spet kompletni. Strelec vodilnega gola je bil v deveti minuti Luka Zorko, ... Dnevnik

Zmaji po drugem porazu ostali brez možnosti za napredovanje

33d SŽ Olimpija na turnirju celinskega pokala v Rittnu ni izpolnila cilja, saj je doživela še drugi poraz. Slovenski prvaki so morali priznati premoč tudi Ferencvarosu, ki je bil boljši s 3:2. Olimpija je tekmo začela dobro, že v uvodnih minutah je imela dvakrat igralca več, toda mreže madžarskega vratarja Gergelyja ... RTV Slovenija

Konec Olimpijinega upanja na napredovanje

33d V tretji krog, v katerem bosta podobno kot v drugem krogu dve skupini, bo napredoval le zmagovalec skupine drugega kroga. Olimpija bi v primeru napredovanja tretji krog igrala v Vojensu proti britanskemu Nottingham Panthers, francoskemu Amiens Gothiques in gostitelju Sonderjyske Vojens. Na zaključni turnir se bosta uvrstila zmagovalca skupin tretjega ... Siol.net

Zmaji za ohranitev upov na napredovanje potrebujejo zmago

Hokejisti SŽ Olimpije izgubili ključno tekmo

33d Pred odhodom na Južnotirolsko so Ljubljančani poudarjali, da jih zanimajo le tri zmage in skupni uspeh na tekmovanju. Le prvo moštvo namreč iz te skupine napreduje v naslednji krog in bo imelo tako možnost preboja na zaključni turnir januarja 2020. Obenem so se zavedali, da bo bržčas že današnji dvoboj ... Žurnal24

Ritten srečnejši in spretnejši

33d Ljubljana - Hokejisti SŽ Olimpije so v prvi tekmi turnirja celinskega pokala v Renonu igrali z gostiteljem Rittnom in izgubili po kazenskih strelih z 1:2 (0:1, 1:0, 0:0; 0:1). Pred odhodom na Južno Tirolsko so Ljubljančani poudarjali, da jih zanimajo le tri zmage in skupni uspeh na tekmovanju, saj iz ... Delo

Madžari visoko odpravili Špance, Olimpija izgubila po kazenskih strelih

33d Že na uvodu Olimpijo se je Olimpija spopadla z zahtevnim tekmecem. Palice je prekrižala z gostiteljem, trenutno vodilnim moštvom Alpske lige Rittnom, in izgubila po izvajanju kazenskih strelov. Italijanska ekipa je povedla v prvi tretjini, Olimpija je v drugem delu izenačila po golu Saša Rajsarja. Do konca rednega dela in ... Siol.net

Olimpija v Rittnu klonila po kazenskih strelih

33d Hokejisti SŽ Olimpije so v prvi tekmi 2. kroga Celinskega pokala z 2:1 po kazenskih strelih izgubili proti gostiteljem turnirja Rittnu. Domači so povedli že po 28 sekundah, ko je zadel Ryan Obuchowski. Olimpija je izenačila v 39. minuti, strelec pa Sašo Rajsar. Ker v rednem delu in podaljšku ni ... RTV Slovenija

Razigrana Olimpija sledi idejam Gregorja Polončiča

34d Potem ko so hokejisti Olimpije na začetku sezone osvojili slovenski pokal, v alpski ligi pa prebrodili krizo po uvodnih porazih in menjavi trenerja, jih ta konec tedna čaka mikaven izziv v celinskem pokalu. Najvišji predstavniki tivolskega kolektiva so uspešne predstave v tem mednarodnem tekmovanju že avgusta umestili med poglavitne cilje ... Dnevnik

Olimpija začenja lov za vozovnico na Dansko

34d "Pričakujem zelo izenačen turnir. Gre za dobre ekipe. Tista, ki bo najbolj disciplinirana, ki bo naredila najmanj napak, se bo veselila. Smo zelo dobro pripravljeni. Cilj je, da se uvrstimo naprej. Drugega cilja ni. To je uvrstitev naprej. To je bilo povedano na začetku sezone. Za to smo garali od ... Siol.net

Končna postaja je Vojens

35d LJUBLJANA – Hokejisti SŽ Olimpije so se pod taktirko vršilca dolžnosti trenerja Gregorja Polončiča sprostili in v alpski ligi ujeli ritem zmage ter si povrnili samozavest. Potrebovali jo bodo, če bodo želeli konec tedna uresničiti visoke ambicije in si z zmago na celinskem turnirju na Južnem Tirolskem v Renonu zagotoviti ... Slovenske novice

Divji fant »Polonca« bi šel rad v Vojens

35d Ljubljana - Hokejisti SŽ Olimpije so se pod taktirko vršilca dolžnosti trenerja Gregorja Polončiča sprostili in v alpski ligi ujeli ritem zmag ter si povrnili samozavest. Potrebovali jo bodo, če bodo želeli konec tedna uresničiti visoke ambicije in si z zmago na celinskem turnirju na Južnem Tirolskem v Renonu zagotoviti ... Delo

Mušič: Ujeli smo pravi ritem in cilj je zmaga na turnirju v Rittnu

36d Hokejisti SŽ Olimpije bodo konec tedna nastopili na turnirju celinskega pokala v Rittnu. Poleg gostiteljev turnirja bodo njihovi tekmeci Ferencvaros in Txuri Urdin San Sebastian. Zelo verjetno bo ključna tekma že v petek ob 20.00, ko bo na sporedu ponovitev lanskega četrtfinala Alpske lige. Olimpija je marca izločial Ritten s ... RTV Slovenija

Zmaje zanima samo zmaga in pot na Dansko

36d Ljubljana - Hokejisti SŽ Olimpije bodo konec tedna nastopili na turnirju celinskega pokala. V Rittnu bodo njihovi tekmeci domače moštvo, sicer stari znanec iz alpske lige, ter madžarski Ferencvaros in španski Txuri Urdin San Sebastian. Po pričakovanjih se bosta za prvo mesto udarila slovenski in italijanski klub, tekma bo na ... Delo

Olimpijo zanima le ena stvar: Za to smo garali od prve tekme

36d Potem ko smo v zadnjih dveh sezonah v celinskem pokalu spremljali hokejiste HDD Sij Acroni Jesenice, bodo slovenske barve v njem letos zastopali aktualni državni prvaki, člani HK SŽ Olimpija. Za njimi je precej pester uvodni mesec nove sezone. Najprej so obranili pokalni naslov, nato pa se po prvi tekmi ... Siol.net