Prvaki ustavili Plaz in njegov točkovni niz

27d Colorado Avalanche je na štartu sezone v izredni formi in je šel na obisk k divizijskemu tekmecu s točkovno serijo 8 tekem. A zmagovalec Stanleyjevega pokala St. Louis je po seriji porazov pokazal svojo moč in s 3:1 porazil vodilni klub Zahoda. St. Louis se je predtem ubadal s šampionskim ... RTV Slovenija

#video Philadelphia nadigrala Vegas

27d Za Philadelphio, ki je štiri zadetke dosegla v drugi tretjini, se je z dvema goloma in podajo izkazal Michael Raffl, gol in podajo je prispeval Oskar Lindbloom. Letalci so prekinili štiri tekme dolg niz brez zmage. Le en gol manj so videli ljubitelji hokeja v Torontu, kjer je Columbus slavil ... Dnevnik

Pri branilcih naslova najbolj vroče moštvo nove sezone

27d Colorado je prvi poraz v sezoni doživel šele pred nekaj dnevi, pa še to šele po podaljšku pri Pingvinih v Pittsburghu. Avalanche so prvo moštvo vzhodne konference. Prvaki so branjenje Stanleyjevega pokala začeli neprepričljivo, proti Coloradu želijo prekiniti niz štirih porazov. Siol.net