Na prvi domači tekmi po zdravljenju od alkoholizma Bobby Ryan zabil hat-trick

33d Demoni in preizkušnje že vse življenje preganjajo sicer izjemno nadarjenega hokejskega strelca, ki se je vrnil na najboljši možni način. Novembra je Bobby Ryan šel na zdravljanje od alkoholizma, po 100 dneh treznosti se je v vrnil in natresel tri gole. Američan Bobby Ryan je na svoji komaj drugi tekmi ... RTV Slovenija

Takoj po zdravljenju odvisnosti do hat-tricka

33d Američan Bobby Ryan pa je na svoji komaj drugi tekmi po trimesečnem premoru zaradi zdravljenja odvisnosti od alkohola dosegel hat-trick in svojo ekipo Ottawa Senators popeljal do zmage s 5:2 nad Vancouver Canucks. "Vse težje in težje je bilo nadzirati čustva. Nikoli ne bi pomislil na takšno vrnitev na ledene ... Žurnal24

Ritchie junakBostončanov, Ryan dosegel hat-trick za Ottawo

33d »Nick je bil danes precej boljši kot večer poprej. Ne pravim vam, da bo vsak večer dosegel dve točki, bolj verjetno nekaj vmes. A to je to, kar od njega pričakujemo,« je po tekmi dejal trener najboljše ekipe prvenstva NHL, Bruce Cassidy, Boston pa je po dveh zaporednih porazih le ... Dnevnik

Boston strl Dallas, prvaki po preobratu New York Islanders

33d Kosmatinci so se na domačem ledu v 18. minuti znašli v zaostanku, a nato s tremi zadetki pobegnili na 3:1. Dallas se je v zadnjem delu nekoliko približal (2:3), a je David Pastrnak v 44. minuti Boston znova popeljal na +2. Njegov zadetek se je na koncu izkazal za zmagovitega. ... Siol.net

Vodilni Boston gosti Dallas, na delu tudi St. Louis

33dSiol.net

Vodilni Boston izgubil še drugič zapored

35d Junaka zmage Calgary Flames sta bila Sean Monahan, ki je za dva hitra gola poskrbel v drugi tretjini, in Mikael Backlund, ki je dosegel dva zadnja gola na tekmi v zadnji tretjini. Boston z izkupičkom 90 točk ostaja vodilna ekipa vzhodne konference in lige NHL. S 45 goli vodilni strelec ... Dnevnik

Še ena kanadska nevarnost za Bostončane: po Vancouvru jih napada še Calgary

35d Najboljši iz zahodne konference, St. Louis Blues, gostijo Chicago Blackhawks. Washington Capitals, tretje moštvo vzhodne konference, pričakuje Winnipeg Jets, tretji iz zahoda, Dallas Stars, pa se mudijo pri Carolina Hurricanes. Na sporedu je še nekaj zanimivih tekem, LA Kings našega Anžeta Kopitarja pa so ta večer prosti. Siol.net