Po lepem uvodu zmaji le še bleda senca

42d Ljubljana - Olimpijini hokejisti, potem ko so bili prepričljivo najboljši v rednem delu alpske lige, v skupini izbrane šesterice za razvrstitev pred končnico nikakor več ne ujamejo pravega ritma. Tokrat jim pred 500 navijači v Tivoliju proti Rittnu ni zadostovalo niti vodstvo z 2:0 po dveh tretjinah minutah za zmago, ... Delo

Jeseničani po drami še drugič v treh dneh izgubili proti Cortini

42d Jeseničani so doživeli še peti poraz zaporedoma v tem delu tekmovanja in še naprej zasedajo dno lestvice najboljše šesterice. Nazadnje so v alpski ligi 13. februarja premagali Olimpijo, proti Cortini pa so izgubili še drugi obračun v zadnjih treh dneh, potem ko so bili Italijani v soboto boljši s 5:3. ... Ekipa24

Dva poraza jeseniških hokejistov
Gorenjski Glas

42d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / torek, 25. februar 2020 / 09:50 Jesenice – V četrtek so hokejisti moštva SIJ Acroni Jesenice v Alpski hokejski ligi (AHL) v dvorani Podmežakla gostili ekipo Rittner Buam in izgubili z 0 : 2. Prav tako poraženi so bili Jeseničani na sobotni tekmi, ko ... Gorenjski Glas

Strah pred koronavirusom: Jeseničani za zaprtimi vrati. Olimpija gosti Ritten.

43d Začenja se druga polovica tekem v skupini za razvrstitev, v kateri so si že vse ekipe zagotovile končnico. Člani HDD Sij Acroni Jesenice bodo zvečer gostovali pri Cortini, ki zaradi koronavirusa vrat svoje dvorane ne bo mogla odpreti navijačem. Ekipi se bosta tako udarili pred praznimi tribunami. Na sobotnem medsebojnem ... Siol.net