Slovenske novice

90d DENVER – Slovenski hokejski superzvezdnik Anže Kopitar je v polnem sijaju zablestel v Denverju in za svoj Los Angeles dosegel štiri gole, njegova zasedba pa je slavila s 7:1. Kralji so se po prepričljivi zmagi povzpeli na tretje mesto pacifiške skupine, v zahodni konferenci pa so na šestem mestu v ... Slovenske novice

Kopitar prvi s tem dosežkom po skoraj četrt stoletja

91d Slovenski hokejski superzvezdnik Anže Kopitar je v polnem sijaju zablestel v Denverju pri Coloradu in za svoj Los Angeles dosegel štiri gole, njegova zasedba pa je slavila s 7:1. Kralji so se po prepričljivi zmagi povzpeli na tretje mesto pacifiške skupine, v zahodni konferenci pa so na šestem mestu v ... Žurnal24

KAKŠNA NOČ, KAKŠEN MEJNIK! Anže Kopitar je dosegel nekaj, kar mu ni uspelo še NIKOLI in česar so zmožni le NAJVEČJI! (VIDEO)

91d V Denverju pri Coloradu je za svoj Los Angeles dosegel štiri gole, njegova zasedba pa je slavila s 7:1. Kralji so se po prepričljivi zmagi povzpeli na tretje mesto pacifiške skupine, v zahodni konferenci pa so na šestem mestu v ligi NHL. Hrušičan je bil osrednja osebnost dvoboja v Pepsi ... Ekipa24

Gala predstava Anžeta Kopitarja v trdnjavi Denver

91d Anže Kopitar je rekordni sezoni dodal še en presežek. Prvič je v Ligi NHL zabil štiri gole in bil junak obračuna v Denverju, kjer je Los Angeles odpravil neposrednega tekmeca za končnico kar s 7:1. Nazadnje je štiri gole v dresu Los Angelesa uspelo doseči Lucu Robitaillu leta 1993. Svoj ... RTV Slovenija

#foto #video Kopitar prvi hokejist LA Kings, ki je po letu 1993 na tekmi zabil štiri gole

91d Hrušičan je bil osrednja osebnost dvoboja v Pepsi Centru in je prvi igralec kraljev po letu 1993, ki je na tekmi zabil štiri zadetke. Nazadnje je to uspelo Lucu Robitaillu davnega 25. novembra 1993 na tekmi proti Quebecu. Poleg Kopitarja je dva gola za kalifornijsko ekipo prispeval Tobias Rieder, enega ... Dnevnik

NHL: Kralj Kopitar do vrha napolnil mrežo Colorada (VIDEO)

91d Denver - Bližje kot je končnica, bolje igrajo Los Angeles Kings. Tokrat so tretjo od štirih zaporednih tekem odigrali v skalnatem gorovju proti Coloradu in neposrednim tekmecem za končnico pokazali vso svojo moč. Zmagali so s kar 7:1, nesporno prvo ime večera pa je bil Anže Kopitar s štirimi zadetki. ... Delo

Rekordni Kopitar ohranja kralje na začrtani poti

91d Kapetan Los Angelesa Anže Kopitar je v noči s torka na sredo dosegel nov mejnik v svoji bogati hokejski karieri. Hrušičan je namreč ob porazu v Winnipegu vknjižil podajo, kar je bila že njegova 82. točka v sezoni, s čimer je izboljšal svoj dosedanji rekord iz sezone 2009/10 (81), do ... Dnevnik

Anže Kopitar želi novo zmago in izboljšanje rekorda

91d Liga NHL, 21. marec Liga NHL, 22. marec: New York Islanders – Tampa Bay Lightning Columbus Blue Jackets – Florida Panthers Philadelphia Flyers – New York Rangers Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes Dertoit Red Wings – Washington Capitals Ottawa Senators – Edmonton Oilers Nashville Predators – Toronto Maple Leafs Chicago ... Siol.net

Kopitarju uspelo kot prvemu po Gretzkyju, a mu to trenutno ne pomeni nič

92d Kopitar dosegel nov rekord, Kralji pa so izgubili #video Slovenskemu hokejskemu asu je v 12. sezoni igranja v ligi NHL uspel nov točkovni rekord. Dosegel je število, ki si ga je vselej želel, a nikoli ni prav rad o njem razlagal na glas. Želja je bila, da bi sezono lige ... Siol.net

Kopitarju rekord, Kraljem pa točka v Winnipegu

92d Kopitar je s podajo dosegel 82. točko, kar je njegov rekord v 12-letni karieri v NHL, tako število točk pa med centralnimi napadalci pri Los Angelesu ni dosegel nihče od Wayna Gretzkyja in leta 1993. Los Angeles Kings so zdaj na sedmem mestu zahodne konference, v noči na sredo bodo ... Ekipa24

Kopitar prvi po legendarnem Waynu Gretzkyju

93d Moštvo Los Angeles Kings je v noči na sredo po podaljšku izgubilo proti Winnipeg Jets z 1:2. V drugi tretjini je po podaji Anžeta Kopitarja za 1:0 zadel Dustin Brown, Kyle Connor je devet minut kasneje izenačil. Isti igralec je v podaljšku za Winnipeg dosegel tudi odločilni gol. Kopitar je ... Žurnal24

Kralji izgubili po podaljšku, Kopitar s podajo

93d V drugi tretjini je po podaji Anžeta Kopitarja za 1:0 zadel Dustin Brown, Kyle Connor je devet minut kasneje izenačil. Isti igralec je v podaljšku za Winnipeg dosegel tudi odločilni gol. Los Angeles Kings so zdaj na sedmem mestu zahodne konference, v noči na sredo bodo gostovali pri Colorado Avalanche, ... Dnevnik

Kopitar igra hokej življenja: Do rekorda že osem tekem pred koncem

93d Anže Kopitar je s podajo ob zadetku Dustina Browna v 29. minuti obračuna hokejistov Los Angelesa proti Winnipegu dosegel 82. točko v sezoni in s tem popravil svojo najboljšo znamko v Ligi NHL iz sezone 2009/10. Nazadnje je 82 točk v dresu Kraljev vknjižil najboljši hokejist vseh časov Wayne Gretzky, ... RTV Slovenija

NHL: Kralji po podaljšku položili palice pred Winnipegom (VIDEO)

93d Winnipeg - Kralje je v noči na sredo čakalo zelo zahtevno gostovanje v Winnipegu, ki pa je bilo v boju za končnico še kako pomembno. Los Angeles je tokrat pestila neučinkovitost, a so kljub vsemu izvlekli vsaj podaljšek in točko. Anže Kopitar je v drugi tretjini podal za vodstvo gostov ... Delo

Ni počitka: Kralji po nove točke, Kopitar povsem blizu novemu rekordu

93d Liga NHL, 19. marec Že po Winnipegu točka na tekmo? Kopitar bi lahko že v torek vknjižil 82 točko, kar bi bilo največ v njegovi karieri. Do zdaj je v sezoni 2009/2010 zbral 81 točk. Če mu bo to uspelo, se mu bo izpolnila želja po točki na tekmo. Foto: ... Siol.net

Kopitar podajalec pri odločilnem golu za izenačenje

93d Kralji so povedli ob koncu uvodne tretjine, ko je zadel v polno Tanner Pearson. V drugi tretjini je na 2:0 povišal Jeff Carter, z golom ob power playju. A so do konca tretjine domači poskrbeli za izenačenje, zadela sta Zach Parise in Eric Staal. Ob koncu zadnje tretjine so se ... Ekipa24

Kopitar podal za ključno izenačenje

94d Moštvo Los Angeles Kings je vpisalo pomembno zmago v boju za končnico prvenstva. Kralji so, tudi z odločilno pomočjo slovenskega zvezdnika Anžeta Kopitarja, v gosteh v Saint Paulu po podaljšku s 4:3 premagali ekipo Minnesota Wild ter ostajajo med najboljšo osmerico v razvrstitvi zahodne konference. Kralji so povedli ob koncu ... Žurnal24

Carter odločil poslastico v Minnesoti

94d Hokejisti Los Angelesa so v noči na torek v Ligi NHL po podaljšku v gosteh premagali Minnesoto s 4:3. Mož odločitve je bil Jeff Carter. Kalifornijci v marcu igrajo po sistemu toplo-hladno. Zmagi vselej sledi poraz in obratno. V noči na nedeljo so v Staples Centru gladko izgubili proti New ... RTV Slovenija

94d Kralji so povedli ob koncu uvodne tretjine, ko je zadel v polno Tanner Pearson. V drugi tretjini je na 2:0 povišal Jeff Carter, z golom ob power playu. A so do konca tretjine domači poskrbeli za izenačenje, zadela sta Zach Parise in Eric Staal. Ob koncu zadnje tretjine so se ... Dnevnik

NHL: ena najpomembnejših zmag Kraljev v sezoni (VIDEO)

94d Minnesota - Hokejisti Los Angelesa so se sinoči veselili verjetno ene najpomembnejših zmag v sezoni, s katero ostajajo v igri za preboj v končnico lige NHL. Na gostovanju so namreč v podaljšku, s 4:3, odpravili višje rangirano Minnesoto, četrtouvrščeno zasedbo v konferenci, s čimer so se učvrstili na osmem mestu ... Delo

Anže Kopitar v lovu na končnico

94d Liga NHL, 18. marec Vse bližje rekordu Kopitar je na 72 tekmah te sezone vknjižil 29 zadetkov in 51 podaj (80 točk), kar ga po točkah uvršča na osmo mesto. Tridesetletni Slovenec je tik pred izenačenjem rekordne sezone v ligi NHL in tem, da postavi nov osebni mejnik v najkakovostnejšem ... Siol.net

Kopitarja pred serijo gostovanj ne skrbi. Rekord visi v zraku.

94d Dvakratni prvaki lige NHL Los Angeles Kings (2012, 2014) so v zadnjih treh sezonah dvakrat ostali brez končnice. Prezgodaj so tekmovalno obdobje končali tudi lani, zdaj pa upajo, da se sezona zanje ne bo končala že 7. aprila. Trenutno so na osmem mestu zahodne konference, ki prinaša t. i. wild-card ... Siol.net

Na delu moštva, ki se s Kopitarjevimi Kralji borijo za končnico

95d Liga NHL, 17. marec Liga NHL, 18. marec: Anaheim Ducks - New Jersey Devils Chicago Blackhawks - St. Louis Blues Winnipeg Jets - Dallas Stars Colorado Avalanche - Detroit Red Wings Philadelphia Flyers - Washington Capitals New York Islanders - Carolina Hurricanes Vegas Golden Knights - Calgary Flames Siol.net

NHL: Nashville si je že zagotovil končnico

97d »Posel kot običajno,« je po tekmi dejal branilec Ryan Ellis in dodal: »Zdaj pa nazaj na delo.« Neverjetni Plenilci so na zadnjih 14 tekmah vknjižili 13 zmag in poraza po rednem delu niso doživeli že od 17. februarja proti Detroitu. »Fantje so dobro vedeli, da jih današnja zmaga pelje v ... Dnevnik

Nashville Predators kot prvi v končnico NHL

97d "Posel kot običajno," je po tekmi dejal branilec Ryan Ellis in dodal: "Zdaj pa nazaj na delo." Neverjetni plenilci so na zadnjih 14 tekmah vknjižili 13 zmag in poraza po rednem delu niso doživeli že od 17. februarja proti Detroitu. "Fantje so dobro vedeli, da jih današnja zmaga pelje v ... Ekipa24

Ilja Kovaljčuk najavil vrnitev v NHL (VIDEO)

97d Nashville - Ruski hokejski as Ilja Kovaljčuk, ki si v tej sezoni kruh služi v domači ligi KHL v majici SKA iz St. Peterburga, je napovedal, da bi se rad po petletnem premoru v prihodnji sezoni vrnil na ledne ploskve lige NHL, na katerih je 34-letni levokrilni napadalec blestel v ... Delo

Se bodo Predatorji še utrdili na prvem mestu?

97d Liga NHL, 15. marec Anže Kopitar bo z LA Kings spet na delu v soboto ob 21. uri po našem času, ko bodo gostili New Jersey Devils. Liga NHL, 16. marec Washington Capitals – New York Islanders Ottawa Senators – Dallas Stars Calgary Flames – San Jose Sharks Colorado Avalanche ... Siol.net

Pri Kopitarju in druščini gostuje Detroit, ki zmage ne pozna že sedem tekem

98d Liga NHL, 14. marec Liga NHL, 15. marec: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings Arizona Coyotes - Nashville Predators Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks St. Louis Blues - Colorado Avalanche Florida Panthers - Boston Bruins Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins New York Islanders - Washington Capitals Buffalo Sabres - ... Siol.net

Sreča ni bila na strani Kraljev, točka Kopitarja

99d Hokejisti Los Angeles Kings so davi v severnoameriški ligi NHL gostovali v Glendalu v Arizoni, kjer so se gostitelji veselili zmage s 4:3 po kazenskih strelih. Anže Kopitar je svojo strelsko statistiko izboljšal z novo podajo. V dvoboju je sprva vse kazalo na gladko zmage Arizone, ki na lestvici zaseda ... Žurnal24

Kopitar zgrešil kazenski strel

100d V dvoboju je sprva vse kazalo na gladko zmage Arizone, ki na lestvici zaseda zadnje mesto. Ta je po golih Claytona Kellerja, Nicka Cousinsa in Christiana Dvoraka v 31. minuti povedla že s 3:0. A ekipa iz mesta angelov se ni predala. Le 27 sekund po zadnjem prejetem golu je ... Ekipa24

Los Angelesu le točka proti zadnji Arizoni

100d Hokejisti Los Angelesa so po streljanju kazenskih strelov izgubili v Arizoni (3:4), tako da so proti najslabši ekipi Zahodne konference iztržili le točko. Kralji so lahko srečni, da so sploh izsilili podaljšek. Arizona je sredi druge tretjine povedla s 3:0 in vse je kazalo, da to ne bo večer Anžeta ... RTV Slovenija

Arizona po kazenskih strelih boljša od Los Angelesa, Kopitar z novo podajo

100d V dvoboju je sprva vse kazalo na gladko zmage Arizone, ki na lestvici zaseda zadnje mesto. Ta je po golih Claytona Kellerja, Nicka Cousinsa in Christiana Dvoraka v 31. minuti povedla že s 3:0. A ekipa iz mesta angelov se ni predala. Le 27 sekund po zadnjem prejetem golu je ... Dnevnik

NHL: Kopitarjevi Kralji niso strli zadnjeuvrščene Arizone (VIDEO)

100d Phoenix - Hokejisti Los Angelesa so sinoči nadaljevali niz toplo-hladnih predstav in si privoščili poraz, ki jim lahko usodno zaplete boj za (vsaj) osmo mesto na razpredelnici zahodne konference lige NHL, ki še zagotavlja napredovanje v končnico. Na gostovanju pred 11.346 gledalci v dvorani Gila River Arena v Phoenixu jih ... Delo

Kralji v Arizoni proti najslabšemu moštvu lige

100d Liga NHL, 12. marec Liga NHL, 13. marec: Arizona Coyotes - Los Angeles Kings Calgary Flames - Edmonton Oilers Minnesota Wild - Colorado Avalanche Nashville Predators - Winnipeg Jets Montreal Canadiens - Dallas Stars Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators Carolina Hurricanes - Boston Bruins Siol.net

"Kopitar ima moj glas za najkoristnejšega igralca sezone"

100d Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL v domači dvorani Staples Center s 3:0 premagali Vancouver Canucks. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar se je znova vpisal med strelce. Hrušičan je zadel za vodstvo z 2:0 v drugi tretjini in dosegel svoj 28. gol v sezoni. Preostala dva zadetka za kralje ... Žurnal24

Kopitar znova odličen, po koncu tekme so pohvale kar deževale: Moj glas za MVP že ima!

101d Trener kraljev John Stevens je bil po tekmi poln hvale na račun slovenskega hokejskega zvezdnika Kopitarja in mu natrosil nekaj lepih komplimentov. Povedal je, da je Kopi, kot Anžeta Kopitarja kličejo pri kraljih, ključen mož ekipe, da ga odlikuje raznovrstnost in je odličen na obeh straneh ploščka. "Kopi je eden ... Ekipa24

Kopitar med strelci, kralji znova z mestom v končnici

101d Izkazal se je vratar kalifornijske zasedbe Jonathan Quick, ki je ubranil prav vseh 35 strelov gostov iz Britanske Kolumbije. Quick je še četrtič v tej sezoni ostal nepremagan v vratih Los Angelesa. Los Angeles je z 81 točkami skočil na tretje mesto v razvrstitvi tihomorske skupine, s točko prednosti pred ... Dnevnik

NHL: Kralji po zadetku Kopitarja spet v igri za končnico (VIDEO)

101d Los Angeles - Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL v domači dvorani Staples Center s 3:0 premagali Vancouver Canucks. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar se je znova vpisal med strelce. Hrušičan je zadel za vodstvo 2:0 v drugi tretjini. Preostala dva zadetka za kralje sta dosegla Tyler Toffoli in ... Delo

Kopitar upa, da bodo po boleči zaušnici prikazali več čustev

101d Liga NHL, 11. marec Liga NHL, 12. marec Los Angeles Kings – Vancouver Canucks Columbus Blue Jackets – Montreal Canadiens New York Rangers – Carolina Hurricanes Philadelphia Flyers – Vegas Golden Knights Washington Capitals – Winnipeg Jets Florida Panthers – Ottawa Senators Anaheim Ducks – St. Louis Blues San Jose ... Siol.net

Najhujši poraz Kopitarjevih kraljev v sezoni

102d LOS ANGELES – Moštvo slovenskega asa Anžeta Kopitarja Los Angeles Kings je ponoči doživelo najhujši poraz v tej sezoni severnoameriške hokejske lige NHL. Kralje je na domačem ledu dvorane Staples Center s kar 7:2 odpravila gostujoča zasedba St. Louis Blues. Kopitar je bil podajalec pri obeh golih kraljev. Proti vratom ... Slovenske novice

Kralji doživeli najhujši poraz v sezoni, Kopitar pa sporočil: Včasih je lažje izgubiti s 7:1 kot pa z ...

102d Visoki poraz je prišel v najslabšem trenutku boja za končnico prvenstva lige NHL. Kralji so v razvrstitvi zahodne konference padli na deveto mesto, ki jim ne zagotavlja igranja v sklepnem delu sezone. Od osmega mesta, ki ga zasedajo mestni tekmeci Anaheim Ducks, jih sicer loči le ena točka. St. Louis ... Ekipa24

Kralji vpisali najhujši poraz v sezoni

102d Visok poraz je prišel v najslabšem trenutku boja za končnico prvenstva lige NHL. Kralji so v razvrstitvi zahodne konference padli na deveto mesto, ki jim ne zagotavlja igranja v sklepnem delu sezone. Od osmega mesta, ki ga zasedajo mestni tekmeci Anaheim Ducks jih loči le ena točka. St. Louis ima ... Dnevnik

Kopitar podajal, a doživel katastrofo

103d Moštvo slovenskega asa Anžeta Kopitarja Los Angeles Kings je ponoči doživelo najhujši poraz v tej sezoni lige NHL. Kralje je na domačem ledu dvorane Staples Center s kar 7:2 odpravila gostujoča zasedba St. Louis Blues. Kopitar je bil podajalec pri obeh golih kraljev. Proti vratom St. Louisa je sprožil kar ... Žurnal24

NHL: najhujši poraz Kraljev v sezoni, novi dve podaji Kopitarja (VIDEO)

103d Los Angeles - Hokejisti Los Angelesa so sinoči pred domačim avditorijem v dvorani Staples Center vpisali najtežji poraz v sezoni lige NHL. Premoč so morali priznati St. Louisu, ki je bil boljši s kar 7:2, končni izid pa ne odseva povsem razmerja moči na ledni ploskvi (streli na goli 40:43). ... Delo

Hud boj za končnico: Kopitar in druščina nad St. Louis

103d Liga NHL, 9. marec Liga NHL, 10. marec Boston Bruins – Chicago Blackhawks Buffalo Sabres – Vegas Golden Knights Philadelphia Flyres – Winnipeg Jets Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens Colorado Avalanche – Arizona Coyotes Los Angeles Kings – St. Louis Blues San Jose Sharks – Washington Capitals Florida Panthers ... Siol.net

Kralji po novi zmagi na osmem mestu na lestvici zahodne konference

105d Eno točko je osvojil tudi slovenski as Anže Kopitar, ki je bil podajalec pri tretjem zadetku kraljev, ko je Kyle Clifford postavil končni izid z zadetkom v nebranjeno mrežo minuto in 18 sekund pred koncem tekme. Kralji so povedli z zadetkom Jeffa Carterja manj kot pet minut pred koncem uvodne ... Ekipa24

Kralji na osmem mestu Zahoda

105d Moštvo Los Angeles Kings je davi po slovenskem času v severnoameriški hokejski ligi NHL na domačem ledu dvorane Staples Center premagalo gostujočo ekipo iz vzhodne konference Washington Capitals s 3:1. Kralji zasedajo osmo mesto na lestvici, ki v zahodni konferenci še omogoča napredovanje v končnico. Eno točko je osvojil tudi ... Žurnal24

Ob novi zmagi Los Angelesa točko vpisal tudi Kopitar

105d Eno točko je osvojil tudi slovenski as Anže Kopitar, ki je bil podajalec pri tretjem zadetku kraljev, ko je Kyle Clifford postavil končni izid z zadetkom v nebranjeno mrežo minuto in 18 sekund pred koncem tekme. Kralji so povedli z zadetkom Jeffa Carterja manj kot pet minut pred koncem uvodne ... Dnevnik

NHL: nova podaja Kopitarja za novo zmago Kraljev (VIDEO)

105d Los Angeles - Hokejistom Los Angelesa je pred sklepno fazo rednega dela lige NHL vsaka zmaga krvavo potrebna v lovu za eno zadnjih vstopnic za izločilne boje. Trenutno držijo ravno mejno osmo mesto na zahodni konferenci, a je gneča okrog njih izjemna. Petouvrščeni San Jose je namreč pičli dve točki ... Delo

Kopitar in Kralji v Los Angelesu gostijo Ovečkina in druščino

105d Liga NHL, 7. marec Liga NHL, 8. marec: Los Angeles Kings - Washington Capitals San Jose Sharks - St. Louis Blues Edmonton Oilers - New York Islanders Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes Nashville Predators - Anaheim Ducks Florida Panthers - Montreal Canadiens Tampa Bay Lightning - New York Rangers Ottawa ... Siol.net

Tampa do 46. zmage po podaljšku

107d Tampa je odigrala že šesto zaporedno tekmo v podaljšku, kar je zgolj ena manj od rekorda NHL, ki si ga iz leta 2004 lasti Edmonton in od 2009 Toronto. V teh šestih zaporednih podaljških so petkrat zmagali in enkrat izgubili. Ob tem so podaljški kot kaže pisani na kožo Pointu, ... Ekipa24

Vodilna Tampa melje v podaljških

107d Tampa je odigrala že šesto zaporedno tekmo v podaljšku, kar je zgolj ena manj od rekorda NHL, ki si ga iz leta 2004 lasti Edmonton in od 2009 Toronto. V teh šestih zaporednih podaljških so petkrat zmagali in enkrat izgubili. Ob tem so podaljški kot kaže pisani na kožo Pointu, ... Dnevnik

NHL: Nashville z deveto zaporedno zmago do klubskega rekorda (VIDEO)

107d Nashville - Hokejisti Nashvilla so se z že deveto zaporedno zmago še učvrstili v vodstvu zahodne konference lige NHL. Resda so bili manj učinkoviti kot v prejšnjih šestih poskusih, ko so vselej zadeli po štiri gole ali več, a so sinoči vseeno z 2:0 na kolena spravili tudi zasedbo Dallasa, ... Delo

Podprvaki nad Dallas po deveto zaporedno zmago

107d Liga NHL, 5. marec Liga NHL, 6. marec Boston Bruins – Detroit Red Wings Columbus Blue Jackets – Vegas Golden Knights New Jersey Devils – Montreal Canadiens New York Rangers – Winnipeg Jets Tampa Bay Lightning – Florida Panthers Minnesota Wild – Carolina Hurricanes Nashville Predators – Dallas Stars Chicago ... Siol.net

"Eden najboljših pretepov leta v NHL"

108d Hokejisti Minnesote Wild so v noči na ponedeljek v tekmi severnoameriške lige NHL premagal Detroit Red Wings (4:1). Osrednje ime večera je bil novinec v najmočnejši hokejsti ligi na svetu Nick Seeler, ki je pri zaostanku za gol uprizoril pretepaški šov z Lukom Witkovskim. "Zdelo se mi je, da je ... Žurnal24

Plenilci in vitezi ne popuščajo

109d Kopitarjevi kralji, ki so trenutno na osmem mestu zahodne konference, so imeli tokrat prost večer. Naslednji obračun jih čaka v četrtek, ko bodo v domačem Staples Centru gostili Washington Capitals. Izidi: Florida Panthers - Philadelphia Flyers 4:1 Colorado Avalanche - Nashville Predators 3:4 (podaljšek) Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks 6:3 ... Dnevnik

Kdo lahko ustavi predatorje?

109d Liga NHL, 3. marec Liga NHL, 4. marec Colorado Avalanche – Nashville Predators Florida Panthers – Philadelphia Flyers Anahiem Ducks – Chicago Blackhawks New Jersey Devils – Vegas Golden Knights Carolina Hurricanes – Winnipeg Jets Minnesota Wild – Detroit Red Wings San Jose Sharks – Columbus Blue Jackets Siol.net

NHL: Vegas izgubil tretjič zapored, MacKinnon igralec večera

111d Drugouvrščena ekipa lige NHL in prva v zahodni konferenci Nashville je po podaljšku s 4:3 premagala Vancouver. Tekmo je po 43 sekundah podaljška odločil Calle Jarnkrok. Montreal je bil s 6:3 boljši od New York Islanders, trikratni strelec v dresu kanadske ekipe je bil Alex Galčenjuk. Colorado je s kar ... Dnevnik

NHL: šov MacKinnona, Colorado nadaljuje mrtvi tek s Kralji (VIDEO)

111d Denver - Hokejisti Colorada nadaljujejo mrtvi tek z Los Angelesom Anžeta Kopitarja za preboj v končnico lige NHL. Sinoči so, enako kot sedmouvrščeni Kralji, za katerimi na devetem mestu še naprej zaostajajo dve točki, zmagali tretjič zapovrstjo, pred 17.325 gledalci v Pepsi Centru so bili s kar 7:1 boljši od ... Delo

So zlati vitezi pozabili na poraza proti kraljem?

111d Liga NHL, 1. marec Liga NHL, 2. marec: New York Islanders - Montreal Canadiens Carolina Hurricanes - New Jersey Devils Florida Panthers - Buffalo Sabres Winnipeg Jets - Detroit Red Wings Calgary Flames - New York Rangers Colorado Avalanche - Minnesota Wild Anaheim Ducks - Columbus Blue Jackets Vancouver Canucks ... Siol.net

Zadnji presenetili vodilne

112d Vodilna ekipa Tampa Bay Lightning je doživela nepričakovan poraz. Z 2:1 so se v Tampi po podaljšku zmage veselili hokejisti Buffala, zadnjeuvrščene ekipe na vzhodu. Tampa je z golom Coryja Conacherja v prvem delu povedla, a je Buffalu podaljšek priigral Evan Rodrigues. V drugi minuti podaljška je tekmo odločil Jason ... Žurnal24

Zadnji Buffalo presenetil vodilno Tampo

112d Tampa je z golom Coryja Conacherja v prvem delu povedla, a je Buffalu podaljšek priigral Evan Rodrigues. V drugi minuti podaljška je tekmo odločil Jason Pominville. Po dveh golih Kevina Hayesa in zadetku Jimmyja Veseyja so New York Rangers v Vancouvru v 13. minuti tekme vodili že s 3:0, a ... Ekipa24

NHL: Vodilna Tampa izgubila proti zadnji ekipi vzhoda

113d Tampa je z golom Coryja Conacherja v prvem delu povedla, a je Buffalu podaljšek priigral Evan Rodrigues. V drugi minuti podaljška je tekmo odločil Jason Pominville. Po dveh golih Kevina Hayesa in zadetku Jimmyja Veseyja so New York Rangers v Vancouvru v 13. minuti tekme vodili že s 3:0, a ... Dnevnik

NHL: Zadnji Buffalo presenetil vodilno Tampo

113d Tampa - V severnoameriški hokejski ligi NHL je vodilna ekipa Tampa Bay Lightning doživela nepričakovan poraz. Z 2:1 so se v Tampi po podaljšku zmage veselili hokejisti Buffala, zadnjeuvrščene ekipe na vzhodu. Tampa je z golom Coryja Conacherja v prvem delu povedla, a je Buffalu podaljšek priigral Evan Rodrigues. V ... Delo