#video Otočani zmagali že osmič zapored

19d Sean Couturier je bil glavni junak Philadelphie Flyers, ki je New Jersey Devils premagala s 4:3 po kazenskih strelih. Dober večer sta imela tudi Jakub Vrana in Tom Wilson. Vrana je za zmago Washington Capitals, ti so premagali Buffalo Sabres s 6:1, prispeval dva gola, Wilson pa gol in dve ... Dnevnik

Otočani do osme zaporedne zmage, na vrhu Washington

19d Sean Couturier je bil glavni junak Philadelphie Flyers, ki je New Jersey Devils premagal s 4:3 v kazenskih strelih. Dober večer sta imela tudi Jakub Vrana in Tom Wilson. Vrana je za zmago Washington Capitals, ta je premagal Buffalo Sabres s 6:1, prispeval dva gola, Wilson pa gol in dve ... Ekipa24

Islandersi s preprosto igro do osme zaporedne zmage

19d V Ligi NHL so New York Islandersi s 5:2 premagali Tampo Bay. Anders Lee je dosegel gol in dve podaji. V St. Louisu je David Perron zadel že po osmih sekundah podaljška. Hokejisti z Long Islanda so zmagali osmič v nizu, opazna je njihova učinkovita igra v napadu, saj so ... RTV Slovenija

Calgary po podaljšku strl odpor Nashvilla

20d Brendan Gallagher je v ameriški kockarski Meki dosegel svoj sedmi gol sezone manj kot dve minuti pred koncem in s tem Montrealu priigral podaljšek, v katerem je tekmo že po 27 sekundah z golom odločil Max Domi. "Fantje se niso predali vse do konca, nikoli niso niti pomislili, da bi ... Ekipa24

Večer podaljškov po okusu Kanadčanov

20d Hokejisti Calgary Flames so gostovali pri Nashville Predators. Tekmo je odločil podaljšek, ki so ga dobili kanadski hokejisti s 6:5. V Nashvillu si Matthew Tkachuk ni mislil, da je comeback možen, potem ko je Calgary zelo slabo začel. nato pa je dosegel dva odločilna gola in pomagal gostom do zmage. ... Žurnal24

Tkachuck z mojstrovino končal preobrat Flamesov

20d Hokejisti Calgaryja so po preobratu v gosteh premagali Nashville. Predatorji so po dveh tretjinah vodili s 4:1, na koncu pa v podaljšku izgubili s 6:5. Gostitelji so začeli, kot da bi jih nekdo izpustil iz verige. Sprožili so namreč prvih 14 strelov na tekmi. V srednji tretjini je dva gola ... RTV Slovenija