Vse bolj diši po novi katastrofalni sezoni: Carter Hutton previsoka ovira za Kralje

34d Prvi gol na tekmi je padel že v tretji minuti, ko je prvič zadel Casey Mittelstadt, ki je z asistenco pomagal tudi pri drugem zadetku. Pod tega se je v šesti minuti podpisal Conor Sheary. Mittelstadt je bil uspešen tudi v 23. minuti ob moštveni premoči na ledu. Hutton je ... Ekipa24

Hutton s 47 obrambami razorožil Kralje

34d Kralji, za katere igra slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so klonili na domačem ledu dvorane Staples Center proti ekipi Buffalo Sabres, ki je slavila s 3:0. Gostujoči vratar Carter Hutton je zaustavil kar 47 strelov kraljev na gol. Prvi gol na tekmi je padel že v tretji minuti, ko je prvič ... Žurnal24

34d Hokejisti moštva Los Angeles Kings so še tretjič zapored sklonjene glave zaključili domačo tekmo lige NHL, po sedmih dvobojih nove sezone pa ostajajo pri dveh zmagah. Sinoči so ponovno sprožali prazne naboje, saj so pred Buffalom pokleknili z 0:3. Pripetilo se jim je enako kot predvčerajšnjim proti Carolini (0:2), ko ... Delo

#video Kralji nemočni proti Buffalu

34d Prvi gol na tekmi je padel že v tretji minuti, ko je prvič zadel Casey Mittelstadt, ki je z asistenco pomagal tudi pri drugem zadetku. Pod tega se je v šesti minuti podpisal Conor Sheary. Mittelstadt je bil uspešen tudi v 23. minuti ob moštveni premoči na ledu. Hutton je ... Dnevnik

Vratar prerojenega Buffala, ki je skočil na vrh, pretrd oreh za Kralje

34d Prvi gol na tekmi je padel že v tretji minuti, ko je prvič zadel Casey Mittelstadt, ki je z asistenco pomagal tudi pri drugem zadetku. Pod tega se je v šesti minuti podpisal Conor Sheary. Mittelstadt je bil uspešen tudi v 23. minuti ob moštveni premoči na ledu. Hutton je ... Siol.net