Colorado nadaljuje veliki zmagoviti niz

28d Moštvo Colorado Avalanche je na gostovanju pri zadnji ekipi severnoameriške hokejske lige NHL Detroit Red Wings zmagalo z 2:1 in prišlo do sedme zmage v nizu. Na edini preostali tekmi večera med Nashville Predators in Edmonton Oilers pa so gledalci videli kar 11 zadetkov, z 8:3 so bili uspešnejši gostje ... Žurnal24

#video Colorado zmagal že sedmič v nizu

29d V šesti minuti je preko Anthonyja Manthe povedel domači Detroit, a so gostje še v prvem delu igre izenačili. V 13. minuti je bil uspešen Vladislav Namestnikov. Končnih 2:1 za drugo ekipo zahoda pa je v 35. minuti postavil Logan O'Connor. »To je bilo odlično. Zelo sem se zabaval na ... Dnevnik

Za Nashville pomembna vsaka točka, tokrat gosti Edmonton

29d Nashville je trenutno osma ekipa zahoda in četrta centralne divizije, v boju za mesto v končnici pa Predatorjem 18 tekem pred koncem rednega dela tekmovanja prav pride vsaka točka. V zahodni konferenci so razlike med moštvi s sredine lestvice majhne, peti Edmonton in enajsto Minnesoto loči le pet točk. Tudi ... Siol.net