Brez presenečenja na Slovaškem

62d Bratislava - Potem ko v deželi letošnjega svetovnega prvenstva v hokeju objokujejo dva nesrečna poraza svojih hokejistov v zadnjih sekundah, najprej s Kanado in nato še z Nemčijo, se prvenstvo nadaljuje po pričakovanjih favoritov. Tako je v četrtkovem popoldnevu v sporedu 4. kola Švedska odpihnila Avstrijo kar z 9:1 (5:0, ... Delo

Francoz rešil Sežano

62d Nogometaši Brava so na zadnjih enajstih obračunih dosegli še deseto zmago, potem ko so v 28. krogu pred domačimi gledalci premagali Beltince s 3:1. S tem so napravili pomemben korak na poti k osvojitvi drugoligaškega prvenstva, ki ga od zaključka ločita le še dve tekmi. Ljubljančani so po novem uspehu ... Dnevnik

Gostitelji spet izgubili v zadnji minuti

62d Na svetovnem prvenstvu elitne skupine v hokeju na Slovaškem so se tri tekme 4. kroga končale z visokimi zmagami favoritov, v derbiju dneva pa je Nemčija v zadnji minuti premagala Slovaško s 3:2. Najvišjo zmago je dosegla Rusija, ki je Italijo premagala z 10:0. Čeprav so bili Američani v dvoboju ... Žurnal24

Slovaška spet izgubila v zadnji minuti, Rusi Italijanom nasuli deset golov

62d Čeprav so bili Američani v dvoboju z Britanci favoriti, pa so šele v drugem delu tekme strli odpor tekmecev, ki na SP še čakajo prvo točko, so pa danes precej popravili statistiko doseženih golov. S tremi goli med 30. in 37. minuto so Američani postavili temelje za uspeh, čeprav so ... Dnevnik

Slovaki spet izgubili v zadnji minuti, 'desetica' Rusov

62d Čeprav so bili Američani v dvoboju z Britanci favoriti, pa so šele v drugem delu tekme strli odpor tekmecev, ki na SP še čakajo prvo točko, so pa danes precej popravili statistiko doseženih golov. S tremi goli med 30. in 37. minuto so Američani postavili temelje za uspeh, čeprav so ... Ekipa24

Nov šok za Slovake - Nemci do preobrata v zadnjih dveh minutah

62d Hokejisti Nemčije so na napeti tekmi 4. kroga svetovnega prvenstva elitne skupine v Bratislavi premagala Slovaško s 3:2. Najvišjo zmago je dosegla Rusija, ki je Italijo premagala z 10:0. V večernem obračunu gostiteljev in še neporaženih Nemcev v Steel Areni v Košicah so gledalci videli dramatičen razplet. Marc Michaelis je ... RTV Slovenija

Nov šok za Slovaško, desetica Rusije

62d Bratislava - Na današnjih tekmah svetovnega prvenstva elitne skupine v hokeju na Slovaškem so se tri tekme končale z visokimi zmagami favoritov, v derbiju dneva pa je Nemčija v zadnji minuti premagala Slovaško s 3:2. Najvišjo zmago je dosegla Rusija, ki je Italijo premagala z 10:0. Čeprav so bili Američani ... Delo

V skupini A vodi Nemčija, v skupini B Švica

63d Na svetovnem prvenstvu elitne skupine v hokeju na Slovaškem so v torek odigrali štiri dvoboje, ki so bili pomembni predvsem za ekipe v boju za obstanek med elito. Slabo so se izkazali predvsem Italijani, ki so z 0:3 izgubili z Latvijo, ter Britanci, ki so jih kar z 9:0 premagali ... Žurnal24

Nemci in Švicarji z zmagama na vrh

64d Nemška izbrana vrsta, ki je lani presenetila z drugim mestom na olimpijskih igrah, je vknjižila tretjo zaporedno zmago in z maksimalnim izkupičkom devetih točk skočila na prvo mesto lestvice skupine A. Nemci so proti Francozom povedli v 18. minuti, ko je bil natančen 18-letni branilec Moritz Seider, galski petelini so ... Siol.net

Danci Britancem zabili devet golov

64d Peti dan svetovnega prvenstva elitne divizije v hokeju na ledu je Danska v uvodni tekmi kar z 9:0 razbila Veliko Britanijo. Latvija je bila s 3:0 boljša od Italije. Danci so povsem zasenčili Otočane. Tri gole jim je zabil Morten Poulsen, dva pa Nicklas Jensen. Končno razmerje strelov je bilo ... RTV Slovenija

V živo: Švicarji in Nemci v lovu na novo zmago

64d Nemška izbrana vrsta, ki je lani presenetila z drugim mestom na olimpijskih igrah, lovi tretjo zaporedno zmago in poskuša ohraniti maksimalen izkupiček točk. Nasproti ji stojijo Francozi. Na drugem večernem obračunu aktualni svetovni podprvaki Švicarji iščejo pot do prav tako tretje zaporedne zmage. Njihov nasprotnik so Avstrijci, ki so po ... Siol.net

Danci so se znesli nad Britanci, Latvijci dolgo trli italijanskega vratarja

64d Danci so v osmi minuti zaigrali z dvema igralcema več, kaznovali obe britanski izključitvi ter z zadetkoma Jesperja Jensna in Mathiasa Bau Hansna povedli z 2:0, Morten Poulsen pa je v 13. minuti postavil izid uvodnega dela (3:0), v katerem so prevladovali Skandinavci. Ti so na začetku druge tretjine ušli ... Siol.net

V živo: Danci drugo zmago lovijo proti Britancem, Latvijci pa proti Italijanom

64d Zvečer (20.15) bo nemška izbrana vrsta, ki je lani presenetila z drugim mestom na olimpijskih igrah, lovila tretjo zaporedno zmago in poskušala ohraniti maksimalen izkupiček točk. Nemcem bodo nasproti stali Francozi. Na drugem večernem obračunu bodo aktualni svetovni podprvaki Švicarji iskali prav tako tretjo zaporedno zmago. Palice bodo prekrižali z ... Siol.net

Za uvod povratnici med elito, Švicarji in Nemci bodo poskušali ostati stoodstotni

64d Zvečer bo nemška izbrana vrsta, ki je lani presenetila z drugim mestom na olimpijskih igrah, lovila tretjo zaporedno zmago in poskušala ohraniti maksimalen izkupiček točk. Nemcem bodo nasproti stali Francozi. Na drugem večernem obračunu bodo aktualni svetovni podprvaki Švicarji iskali prav tako tretjo zaporedno zmago, palice bodo prekrižali z Avstrijci, ... Siol.net