Založani do zmage po kazenskih strelih

4d Hokejisti HK SŽ Olimpija so si v torek priigrali že osmo zmago v državnem prvenstvu, v katerem še niso oddali točke. Na gostovanju pri HK Slavija Junior, kjer kot posojeni igralec Olimpije igra Uroš Batič, so se po dobrih treh minutah, ko je Tilna Spreitzerja premagal Luka Pretnar, znašli v ... Siol.net

Železarji doma nad vodilne, Olimpija v Italiji

5d Hokejisti HDD Sij Acroni Jesenice bodo nadaljevali domači alpski niz. V Podmežakli bodo ob 18. uri gostili vodilno moštvo tekmovanja Ritten. Italijani so na osmih tekmah vknjižili šest zmag, Gorenjci so odigrali šest tekem in trikrat zmagali, kar zadostuje za trenutno deseto mesto. Branilci naslova iz Ljubljane, trenutno tretji HK ... Siol.net

Državno prvenstvo začenjajo tudi hokejistke
Gorenjski Glas

5d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / petek, 11. oktober 2019 / 11:59 Bled, Jesenice – Za hokejisti so nove tekme državnega prvenstva. Pomerila sta se HK MK Bled in HK Triglav. HK Triglav je bil boljši s 3 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 2 : 1). V ... Gorenjski Glas

Gardena s polnim izkupičkom iz Podmežakle, zmaji ugnali mlade bike

6d Slovenska predstavnika sta bila v Alpski ligi polovično uspešna. Medtem ko so hokejisti SŽ Olimpije s 4:1 premagali mlado ekipo Salzburga, pa so SIJ Acroni Jesenice klonile pred Gardeno (1:2). Železarji imajo po šestih tekmah zdaj polovičen izkupiček. Proti Gardeni so si sicer priigrali več priložnosti. Razmerje v strelih je ... RTV Slovenija

Jeseničani tesno izgubili, Olimpija gladko zmagala

6d Jeseničani so imeli veliko več strelov na gol kot gostje (44:16), a pri realizaciji niso bili tako uspešni, tako da so ostali brez točk. Gostje iz Italije so povedli v peti minuti, vodstvo pa povišali v 25. Domači so potem v 28. minuti zadeli, a je sodnik trenutek prej dvignil ... Dnevnik

Olimpija slavila, tesen poraz neučinkovitih Jesenic

6d Železarje je na obračunu z italijanskim kolektivom pestila neučinkovitost. Sprožili so 44 strelov na vrata nasprotnika, gostje le 16, a so iz Podmežakle odpeljali vse tri točke. Vratarja Gardene Jacoba Smitha, ki je še lani branil v ligi EBEL za Bolzano, je v 38. minuti ugnal Miha Brus in znižal ... Siol.net

Začelo se bo z minuto molka, nadaljevalo z lovom na nove točke

6d Hokejisti HDD Sij Acroni Jesenice nadaljujejo serijo domačih alpskih tekem. Tokrat bodo ob 19. uri doma pričakali italijansko Gardeno. Obe moštvi sta odigrali pet obračunov Alpske lige, železarji so zbrali 9, Italijani pa sedem točk. Kluba sta se pred sezono srečala na dveh pripravljalnih tekmah, na obeh je bilo uspešno ... Siol.net