Nemci v zadnji minuti razžalostili gostitelje, Rusi odpihnili Italijane

5d Gostitelji Slovaki so se udarili z vodilnimi v skupini A, Nemci, ki podobno kot Švicarji še ne poznajo poraza. Slovaki so bili v prvem delu boljši tekmec, a Mathiasa Niederbergerja niso uspeli premagati. Marc Michaelis je v začetku druge tretjine popeljal Nemce v vodstvo, Slovaki pa so v nadaljevanju tretjine ... Siol.net

V živo: Rusi novo zmago napadajo proti Italijanom

5d Gostitelji Slovaki se merijo z vodilnimi v skupini A, Nemci, ki podobno kot Švicarji še ne poznajo poraza. Nemcem ne more pomagati prvi vratar Philipp Grubauer, ki se je ekipi pridružil v torek, zaigral proti Francozom, a srečanje zaradi težav z mišico končal predčasno. Nemci še ne vedo, kdaj, če ... Siol.net

Švicarji še naprej brez praske, slavili tudi Američani

5d Švicarji so povedli že v šesti minuti, ko je bil natančen Andres Ambuhl, Nico Hischier je v začetku drugega dela poskrbel za 2:0, vodstvo pa je v zadnji tretjini zvišal Gregory Hofmann. Foto: Getty Images Američani so v 13. minuti izkoristili prvo igro z igralcem več na obračunu, plošček je ... Siol.net

V živo: Švicarji želijo ostati stoodstotni

6d Zvečer se bodo gostitelji Slovaki udarili z vodilnimi v skupini A, Nemci, ki podobno kot Švicarji še ne poznajo poraza. Takrat bo na delu še tretja neporažena izbrana vrsta in favoritinja za naslov Rusija. Zbornaja komanda bo palice prekrižala z zadnjimi Italijani, ki na treh tekmah še niso dosegli zadetka, ... Siol.net