Jeseničani opravili tudi z Lustenauom

8d Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 8. krogu Alpske lige s 6:3 strli Lustenau in nasprotnika prehiteli na lestvici. Tekma v dvorani Podmežakla se je razvnela v drugi tretjini, ko so gostitelji z golom Timoteja Kočarja povedli, Frederik Rassmusen v 27. in Renards Karkis v 33. minuti pa sta ob ... RTV Slovenija

Jeseničani do še druge zmage v dveh dneh, pokleknil tudi Lustenau

8d V dvorani Podmežakla se je tekma razvnela v drugi tretjini, ko so gostitelji z golom Timoteja Kočarja povedli, Frederik Rassmusen v 27. in Renards Karkis v 33. minuti pa sta ob igralcu več na ledu poskrbela za preobrat. Med 33. in 37. minuto pa so se popolnoma razigrali železarji in ... Ekipa24

Jeseničani v dveh dneh do dveh zmag

8d Sobotna tekma v dvorani Podmežakla se je razvnela v drugi tretjini, ko so gostitelji z golom Timoteja Kočarja povedli, Frederik Rassmusen v 27. in Renards Karkls v 33. minuti pa sta ob igralcu več na ledu poskrbela za preobrat. Med 33. in 37. minuto pa so se popolnoma razigrali železarji ... Siol.net

Jeseničani v Podmežakli do zmage proti Lustenauu

8d V dvorani Podmežakla se je tekma razvnela v drugi tretjini, ko so gostitelji z golom Timoteja Kočarja povedli, Frederik Rassmusen v 27. in Renards Karkis v 33. minuti pa sta ob igralcu več na ledu poskrbela za preobrat. Med 33. in 37. minuto pa so se popolnoma razigrali železarji in ... Dnevnik

Jeseničani s težavami do zmage nad Bregenzerwaldom

9d Na sceno v regionalnem tekmovanju so se vrnili z dobro predstavo v Feldkirchu, ta konec tedna pa imajo dvojni spored. Danes je bil njihov tekmec ekipa iz Bregenzerwalda, v kateri so bili Jeseničani na papirju favoriti. A tekmec se je pokazal za trdega in večji del tekme so bili gostje ... Dnevnik

Žan Jezovšek mož odločitve v Podmežakli

9d Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v Alpski ligi z 2:1 po kazenskih strelih premagali Bregenzerwald. Mož odločitve je bil Žan Jezovšek. Čeprav so bili Jeseničani na papirju favoriti, se je Bregenzerwald pokazal za trdega in večji del tekme so bili gostje povsem enakovredni železarjem. Jezovšek hitro izenačilV zadnji tretjini so ... RTV Slovenija