Jeseničani z najboljšo predstavo sezone gladko odpravili Feldkirch

33d Hokejisti Sija Acrona Jesenic so v 9. krogu Alpske lige odpravili Feldkirch s 4:0. Železarji so z odlično predstavo končali niz treh zaporednih porazov. Izbranci Mitje Šivica so odločno začeli srečanje. V 6. minuti je Nejc Stojan z močnim strelom z modre črte z desne strani matiral Alexa Caffija. Minuto ... RTV Slovenija

Jeseničani končali negativni niz

33d Varovanci Mitje Šivica so odlično odprli srečanje in že po šestih minutah vodili z 2:0. Najprej je vratarja Feldkircha, ki ga je lani treniral Nik Zupančič, ob igralcu več ugnal Nejc Stojan, minuto pozneje pa je železarje na +2 odpeljal Andrej Hebar. Rezultat se je spet spremenil v 52. minuti, ... Siol.net

Jeseničani bodo niz porazov poskušali končati proti Feldkirchu

33d Preberite še: Siol.net

Grenki porazi neizkušenih Jesenic

33d Na hokejskih Jesenicah so se po koncu minule sezone znašli na razpotju. Zaradi zahtevnega finančnega položaja so se znova pojavila ugibanja o usodi kluba, ki je nastal na pogorišču nekoč slavne blagovne znamke s številnimi naslovi jugoslovanskega in slovenskega prvaka. Vodstvo kluba je preigravalo številne možnosti, na koncu pa je ... Dnevnik

Jeseničani jutri s Feldkirchom
Gorenjski Glas

34d Besedilo: Jože Marinček Kategorija: Šport / petek, 18. oktober 2019 / 14:42 Jesenice – Hokejisti HDD SIJ Acroni Jesenice so včeraj v Alpski hokejski ligi gostovali pri EC Kitzbühel. Rezultat do zaključka redakcije še ni bil znan. Jutri jih čaka nova tekma doma. V Podmežaklo prihaja VEU Feldkirch. Srečanje se ... Gorenjski Glas

Jeseničani znova izgubili po podaljšku

34d V znanem smučarskem središču sta se pomerila soseda na lestvici alpske lige, enajste Jesenice in dvanajsti Kitzbühel. Pred današnjo tekmo ju je ločila ena točka, a imajo slovenski hokejisti tudi dve odigrani tekmi več. Jeseničani so v prvi tretjini zadeli dvakrat. Po devetih minutah in dveh sekundah je zadel Jaka ... Dnevnik

Jeseničani zakockali lepo prednost

34d Jeseničani so povedli v 10. minuti, ko je domačega vratarja ugnal Jaka Sodja, štiri minute zatem je Jaka Ankerst kronal številčno premoč in železarje na odmor odpeljal z vodstvom dveh zadetkov. Ta se je v začetku druge tretjine zvišala na +3, ko je bil še v drugo uspešen Ankerst. V ... Siol.net

Železarji v Kitzbühelu zapravili vodstvo s 3:0 in klonili v podaljšku

34d Hokejisti Kitzbühela so v 8. krogu Alpske lige premagali SIJ Acroni Jesenice s 4:3 po podaljšku, potem ko so želetzarji že 22 minutah vodili kar s 3:0. V mondenem zimskošpornem središču so še vedno pod vtisom tragedije petkratnega umora. Med žrtvami je bil tudi vratar moštva Florian Janny. Izbranci Mitje ... RTV Slovenija