» Članki v skupini

Bennett dobil tudi tretjo etapo po Turčiji

11d Bennett je danes zmagala v ciljnem sprintu, še tretjič je bil boljši od konkurentov, tretji je bil tokrat Italijan Simone Consonni (UAE Team Emirates). Edini slovenski predstavnik na dirki Marko Kump (UAE Team Emirates) je bil 58., za zmagovalcem je zaostal 48 sekund. Skupno zaseda 68. mesto s pribitkom 3:08 ... Ekipa24

11d Dirka po Turčiji, 2. etapa Bennett je danes zmagala v ciljnem sprintu, še tretjič je bil boljši od konkurentov, tretji je bil tokrat Italijan Simone Consonni (UAE Team Emirates). Edini slovenski predstavnik na dirki Marko Kump (UAE Team Emirates) je bil 58., za zmagovalcem je zaostal 48 sekund. Skupno zaseda ... Siol.net

Turški 3x3 Sama Bennetta

11d Marmaris - Potem ko je v prvih dveh etapah dirke svetovne serije po Turčiji Sam Bennett do zmage prišel po skupinskem šprintu, je v tretji etapi premagal tudi zahteven vzpon v zaključku in se v šprintu manjše skupine spet pomeril z Edwardom Theunsom. Belgijec bo hrbet irskega šprinterja sanjal še ... Delo

Tudi druga turška etapa po notah Bennetta, Kump zaostal

12d Bennett je etapo dobil prepričljivo, z več kot dolžino kolesa prednosti pred prvima zasledovalcema. Drugi je bil Belgijec Edward Theuns, tretji pa Italijan Ricardo Minali. Bennett ima v skupnem seštevku 10 sekund prednosti pred Theunsom in 14 pred Italijanom Marcom Benfattom. Edini Slovenec na dirki Marko Kump, član UAE Emirates, ... Ekipa24

Bennett tudi v drugo najhitrejši v Turčiji

12d Fethiye - Dirka po Turčiji je letos iz aprilskega termina skočila na konec kolesarskega koledarja in dobila tudi status dirke svetovnega razreda, zato letos v Turčiji nastopajo vse najboljše ekipe sveta, zasedba pa vendarle ni tako močna, kot je bila na nekaterih primerljivih dirkah. Vseeno konkurenci ne gre gledati v ... Delo

Bennett še drugič, Kump zaostal

12d Sam Bennett je etapo zmagal prepričljivo, po 205 kilometrih je v Fethiyeju dobil sprint glavnine z več kot dolžino kolesa prednosti pred prvima zasledovalcema. Drugi je bil Belgijec Edward Theuns, tretji pa Italijan Ricardo Minali. Irec ima v skupnem seštevku 10 sekund prednosti pred Theunsom in 14 pred Italijanom Marcom ... Žurnal24

12d Bennett je etapo dobil prepričljivo, z več kot dolžino kolesa prednosti pred prvima zasledovalcema. Drugi je bil Belgijec Edward Theuns, tretji pa Italijan Ricardo Minali. Bennett ima v skupnem seštevku 10 sekund prednosti pred Theunsom in 14 pred Italijanom Marcom Benfattom. Edini Slovenec na dirki Marko Kump, član UAE Emirates, ... Siol.net

Bennetu prva etapa dirke po Turčiji, Kump 95.

13d Druga etapa bo v sredo odpeljala kolesarje preko Kumlica do kraja Fethiye, opravili bodo 205 kilometrov, dirka se bo v nedeljo končala v Istanbulu. Ekipa24

13d Antalya - Kolesarji so na dirki po Turčiji odpeljali prvo etapo od Alanye do Kemerja, ki se je po 177 kilometrih končala po ciljnem sprintu 44 kolesarjev. Najmočnejše noge v zaključku je imel Irec Sam Bennet (Bora-Hansgrohe). Na dirki nastopa tudi slovenski kolesar ekipe UAE Emirates Marko Kump, ki je ... Delo

Bennett najmočnejši v ciljnem sprintu

13d Najmočnejše noge v zaključku je imel Irec Sam Bennet (Bora-Hansgrohe). Na dirki nastopa tudi slovenski kolesar ekipe UAE Emirates Marko Kump, ki je bil danes 95., za zmagovalcem je zaostal 6:03 minute. Druga etapa bo v sredo odpeljala kolesarje preko Kumlica do kraja Fethiye, opravili bodo 205 kilometrov, dirka se ... Žurnal24

13d Na dirki nastopa tudi slovenski kolesar ekipe UAE Emirates Marko Kump, ki je bil danes 95., za zmagovalcem je zaostal 6:03 minute. Druga etapa bo v sredo odpeljala kolesarje preko Kumlica do kraja Fethiye, opravili bodo 205 kilometrov, dirka se bo v nedeljo končala v Istanbulu. Siol.net