Tadej Pogačar reševal slovensko čast

54d »Imel sem dober dan. Tudi vreme mi je ugajalo. A na koncu je še vedno nekaj zmanjkalo. V zadnjih kilometrih sem čutil, da nisem več pravi. S tem smo nekako lahko zadovoljni,« se je Tadej Pogačar razgovoril v cilju 86. izvedbe svetovnega prvenstva v angleškem Harrogatu. Z 18. mestom, minuto ... Dnevnik

Pogačar edini preživel PEKEL

54d Najboljši Slovenec na današnji tekmi je bil Tadej Pogačar, ki je zasedel 18. mesto. Mladi up slovenskega kolesarstva je na svojem prvem SP v članski konkurenci in na prvi tako dolgi dirki pokazal, da je velik talent tudi za enodnevne dirke, ne le za etapne. Tretji z nedavno končane dirke ... Ekipa24

Naslov na Dansko, najboljši Slovenec Pogačar

54d Danski kolesar Mads Pedersen je zmagovalec današnje cestne preizkušnje na svetovnem prvenstvu v angleški grofiji Yorkshire. Drugo mesto je na 261 km dolgi preizkušnji med krajema Leeds in Harrogate zasedel Italijan Matteo Trentin, tretje pa Švicar Stefan Küng. Najboljši Slovenec na današnji tekmi je bil Tadej Pogačar, ki je zasedel ... Žurnal24