Bole drugi v skrajšani Dalmaciji

50d Split - Na kolesarski dirki po Hrvaški je današnjo tretjo etapo od Okruga do Makarske dobil Kazahstanec Jevgenij Gidič (Astana), drugi je bil v ciljnem sprintu najboljši Slovenec Grega Bole (Bahrain Merida). Etapo so sicer zaradi slabega vremena in premočnega vetra precej skrajšali, s 165 na samo 66 km. Gidič ... Delo

Bole na skrajšani etapi le za Kazahstancem

50d Gidič je v ciljnem sprintu prehitel Boleta, tretji je bil Avstralec Alexander Edmondson (Mitchelton Scott). Z etapno zmago je Gidič prevzel tudi skupno vodstvo na dirki. Drugi je Edmondson s šestimi sekundami zaostanka, gretji pa Bole z desetimi. Današnjo etapo je od Slovencev v ospredju končal še Andi Bajc (Felbermayr ... Siol.net

Bole tretji na skrajšani etapi v Makarski

50d Na kolesarski Dirki po Hrvaški je tretjo etapo od Okruga do Makarske dobil Kazahstanec Jevgenij Gidič, drugi je bil v ciljnem šprintu najboljši Grega Bole. Etapo so zaradi slabega vremena in premočnega vetra skrajšali s 165 na samo 66 km. Gidič je v ciljnem šprintu prehitel Boleta, tretji pa je ... RTV Slovenija

Mohorič zaradi grde nesreče končal dirko po Hrvaški

51d Do padca je prišlo v Zadru, ko so najhitrejši že končali sprint. Takrat se je za prečkanje ceste odločil zaenkrat neznani moški, ki naj bi bil po nekaterih informacijah del organizacijske ekipe, trk pa je bil pri visoki hitrosti neizbežen. Mohorič se je zvijal v bolečinah, hitro so ga odpeljali ... Dnevnik

51d Do padca je prišlo v Zadru, ko so najhitrejši že končali sprint. Takrat se je za prečkanje ceste odločil zaenkrat neznani moški, ki naj bi bil po nekaterih informacijah del organizacijske ekipe, trk pa je bil pri visoki hitrosti neizbežen. Mohorič se je zvijal v bolečinah, hitro so ga odpeljali ... Siol.net

GROZLJIV padec slovenskega kolesarja, hude poškodbe, okoliščine pa OSUPNEJO

51d Slovenski kolesar Matej Mohorič današnje etape dirke po Hrvaški ne bo ohranil v lepem spominu, saj je po ciljnem sprintu grdo padel. Zaradi zlomljenih reber in poškodb pljuč je dirke zanj že konec. Do padca je prišlo v Zadru, ko so najhitrejši že končali sprint. Takrat se je za prečkanje ... Ekipa24

Kumpu tretje mesto v Zadru

51d Slovenski kolesar Marko Kump je v drugi etapi dirke CRO Race, ki je potekala med Slunjem in Zadrom (183 km), osvojil tretje mesto. Etapo je dobil Belgijec Eduard-Michael Grosu, ki je prevzel tudi skupno vodstvo. Med Belgijca in Kumpa se je vrinil Avstralec Alexander Edmondson. Etapo je zaznamoval skupinski padec ... RTV Slovenija

Kump s tretjim mestom izgubil majico vodilnega

51d Ljubljana - Romun Eduard-Michael Grosu je zmagovalec 183 km dolge 2. etape kolesarske dirke po Hrvaški od Slunja do Zadra in novi vodilni v skupnem seštevku. Član francoskega moštva Delko Maerseill je bil v šprintu hitrejši od Avstralca Alexandra Edmondsona in včerajšnjega zmagovalca Slovenca Marka Kumpa. Član Adrie Mobil je ... Delo