Bo moral Rogličev moštveni kolega nekdanjemu direktorju plačati milijon evrov?

22d Van Aert je lani eno leto predčasno prekinil pogodbo s prokontinentalno ekipo Veranda’s Willems-Crelan in se pridružil Jumbo Vismi. Kot razlog za upravičenost enostranske prekinitve pogodbe je navedel "nesprejemljive dogodke", poroča Cycling Weekly, po besedah kolesarja se v belgijskem klubu niso držali dogovorov zapisanih v pogodbi, kar direktor Nuyens zanika. ... Siol.net

Odlični šprinter Groenewegen do leta 2023 Rogličev moštveni kolega

23d Nizozemska kolesarska ekipa Jumbo Visma je podaljšala sodelovanje z Dylanom Groenewegnom do leta 2023. Odlični šprinter se je ekipi pridružil že leta 2015, ko je ta tekmovala še pod imenom LottoNL-Jumbo. "Še vedno sem lahko močnejši. Pridružil sem se ekipi z 22 leti, v zadnjih štirih sezonah sem napredoval. Mislim, ... RTV Slovenija

Groenewegen ostaja Rogličev moštveni kolega

23d Šestindvajsetletni Groenewegen se je ekipi pridružil že leta 2015, ko je ta tekmovala še pod imenom LottoNL-Jumbo. Pri Jumbo Vismi, ki ima v svojih vrstah med drugimi še nekatere ugledne kolesarje, kot je, denimo, tretji z letošnje dirke po Franciji, Nizozemec Steven Kruijswijk, so sicer že avgusta okrepili zasedbo s ... Siol.net

Roglič za konec sezone tretji na kronometru v Franciji

24d Drugo mesto je zasedel Italijan Filippo Ganna, sicer bronast na letošnjem svetovnem prvenstvu, ki je bil na 46,3 kilometra dolgi progi osem sekund hitrejši od Rogliča. Slovenski uspeh je zaokrožil Jan Tratnik, ki je na osmem mestu za zmagovalcem zaostal minuto in 28 sekund. Na mesto pred njim se je ... Dnevnik

Roglič sezono končal z novim uspehom

24d Slovenski kolesarski as Primož Roglič je sezono končal s tretjim mestom na 38. kronometru narodov v francoskem Les Herbiersu. Sprejem heroja Šport Tako so v Zagorju pričakali Primoža Rogliča Zasavec, prvi Slovenec, ki se je v 38 izvedbah te dirke uvrstil na stopničke, je za 19 sekund zaostal za zmagovalcem ... Žurnal24

ZADNJA dirka za Primoža ROGLIČA! V Franciji je naredil TOLE!

24d Zasavec, prvi Slovenec, ki se je v 38 izvedbah te dirke uvrstil na stopničke, je za 19 sekund zaostal za zmagovalcem in moštvenim kolegom pri ekipi Jumbo Visma, Nizozemcem Josom Van Emdnom.Drugo mesto je zasedel Italijan Filippo Ganna, sicer bronast na letošnjem svetovnem prvenstvu, ki je bil na 46,3 kilometra ... Ekipa24

Primož Roglič brez treninga tretji

24d Les Herbiers – Primož Roglič je s svojim 69 letošnjim štartom končal izjemno sezono, v kateri je slavil 13 zmag in se povzpel na 1. mesto svetovne jakostne lestvice. Sicer ni bil daleč od 14. letošnje zmage. Na kronometru nacij v Franciji je zasedel 3. mesto. Roglič je, potem ko ... Delo

24d Drugo mesto je zasedel Italijan Filippo Ganna, sicer bronast na letošnjem svetovnem prvenstvu, ki je bil na 46,3 kilometra dolgi progi osem sekund hitrejši od Rogliča. Slovenski uspeh je zaokrožil Jan Tratnik, ki je na osmem mestu za zmagovalcem zaostal minuto in 28 sekund. Na mesto pred njim se je ... Siol.net

Roglič bo spet med favoriti za zmago, ob njem še Tratnik

25d Preizkušnja bo dolga 46 km, zaenkrat pa je prijavljenih 31 kolesarjev, med njimi dva Slovenca. Prvi kolesar se bo na progo podal ob 14.31, start Tratnika je predviden za 15.15, Rogliča pa 15.29. Poleg Rogliča v ožji krog favoritov za končno zmago na kronometru nacij, ki je bil prvič organiziran ... Siol.net

Roglič in Tratnik še na kronometru narodov

25d Slovenska kolesarja Primož Roglič (Jumbo Visma) in Jan Tratnik (Bahrain Merida) bosta pred koncem sezone odpeljala še eno dirko. V nedeljo bosta v okolici Les Herbiersa v Franciji nastopila še na kronometru narodov (Chrono des Nations), kjer bo Roglič med favoriti za končno zmago. Preizkušnja bo dolga 46 km, zaenkrat ... RTV Slovenija

Roglič letos še ni rekel zadnje

25d Slovenska kolesarja Primož Roglič (Jumbo Visma) in Jan Tratnik (Bahrain Merida) bosta pred koncem sezone odpeljala še eno dirko. V nedeljo bosta v okolici Les Herbiersa v Franciji nastopila še na kronometru nacij (Chrono des Nations), kjer bo Roglič med favoriti za končno zmago. Preizkušnja bo dolga 46 km, zaenkrat ... Žurnal24

NI ŠE KONEC: Roglič bo še poganjal, tudi tokrat bo GLAVNI FAVORIT!

25d Preizkušnja bo dolga 46 km, zaenkrat pa je prijavljenih 31 kolesarjev, med njimi dva Slovenca. Prvi kolesar se bo na progo podal ob 14.31, start Tratnika je predviden za 15.15, Rogliča pa 15.29. Poleg Rogliča v ožji krog favoritov za končno zmago na kronometru nacij, ki je bil prvič organiziran ... Ekipa24